forumnju z rachunkiemusługiBrak sieci ciągle szuka sieci

Brak sieci ciągle szuka sieci

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-09-30 23:29)

Witam,

Od ponad godziny mam problem z siecą. Po włączeniu telefonu nie pojawia sie opcaja odblokowania karty SIM, a w prawym górnym rogu zamiast sieci jest napis "szukam".

Jest to spowodowane jakąś awaria ? Ma ktoś podobny problem? Czy to cos z telefonem? (iphone 5s). Dodam ze wcześniej problem nie występował

Pozdrawiam.
PaddyG

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-01 16:48)

Mam to samo. Okolice tarnowskich Gór. Od wczoraj sieć jest, a po chwili się gubi, chociaż zasięg niby jest. 

~krzysiek

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-03 18:34)

U mnie dzis od 2 h rowniez nie dziala internet, chociaz pokazuje ze mam pelny zasieg.. nie moge sie nawet na 3g polaczyc..

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-04 09:13)

to jest odpowiedź na post:

Brak sieci ciągle szuka sieci | salomon002 (03.10.2017, 18:34)
U mnie dzis od 2 h rowniez nie dziala internet, chociaz pokazuje ze mam pelny zasieg.. nie moge sie nawet na 3g polaczyc..


Wczoraj Orange zaliczyło ogólnokrajową awarię, także mogły być problemy z działaniem netu w Nju, który technicznie korzysta z infrastruktury Orange.

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-28 23:31)

Ja mam ten sam problem,brak sieci iphone5s,od samego rana szuka wiatru w polu:jakas rada?

~pseel

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-31 12:18)

Dzień dobry,

Mówicie, że nie macie zasięgu od rana, od wczoraj itp ..

Ja mieszkam w centrum miasta i nie mam zasięgu od 31 marca 2017.
Szukam rozwiązania dotyczącego kłopotu z siecią w centrum Białegostoku.
Z dniem 31 marca został wyłączony nadajnik przy Mickiewicza 42 (protest staruszków), od tego czasu w naszym mieszkaniu w Białymstoku oraz w okolicy nie ma zasięgu GSM lub jest bardzo sporadyczny. Nie wspominając o internecie (sporadycznie łapie 'E'). Aby wykonać połączenie musimy wychodzić na podwórko! Idzie zima i jest to coraz bardziej dokuczliwe. Nikt nie może się do nas dodzwonić, po pół godzinie przychodzą smsy "ktoś dzwonił".
NjuMobile nie reaguje na temat, ORANGE umywa ręce i pozostaje nam jedynie zmiana sieci, jeśli nikt nam nie pomoże.
Na każdą wiadomość (kulturalną i uprzejmą) do NjuMobile nie otrzymuję w ogóle odpowiedzi bądź odpowiedź składa się z wklejonych przygotowanych wcześniej formułek, które nic nie znaczą.
Jedynym rozwiązaniem z naszej strony (poza zmianą sieci) jest instalacja (nielegalna) wzmacniacza GSM, który zakłóci wszystkich w promieniu nawet powyżej 1000m.
Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z sieci NjuMobile / Orange.
Maciej

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2018-01-29 13:02)

Ja mam taki sam problem od ok. trzech tygodni.
Dzwoniłam do nju o zrestartowali mi sieć jednak to wcale nie pomogło. NIe mogę się z nikim skontaktować. W czasie rozmowy przerywa połączenie bo znika zasięg.
Czy zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

~ajm

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2018-01-29 21:18)

od niedzieli rano tez brak sieci ... dlaczego? co jest powodem ? dzwonilam   pytalam nie ma rady  od roku zadnego problemu nie mialam ...

~renata

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2021-02-09 18:17)

to jest odpowiedź na post:

od niedzieli rano tez brak sieci ... dlaczego? co jest powodem ? dzwonilam   pytalam nie ma rady  od roku zadnego problemu nie mialam ...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1612891039721

odpowiedź

Brak sieci ciągle szuka sieci | nowucjusz (30.09.2017, 23:29)

Witam,

Od ponad godziny mam problem z siecą. Po włączeniu telefonu nie pojawia sie opcaja odblokowania karty SIM, a w prawym górnym rogu zamiast sieci jest napis "szukam".

Jest to spowodowane jakąś awaria ? Ma ktoś podobny problem? Czy to cos z telefonem? (iphone 5s). Dodam ze wcześniej problem nie występował

Pozdrawiam.
PaddyG
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników