Adres email Nju Mobile

 

Adres email Nju Mobile (2019-12-29 20:30)

Hej :) W nju nie ma adresu e-mail. Wypowiedzenie możesz złożyć pisemnie na adres Nju mobile, ul. Jagiellońska 34 96-100 Skierniewice lub dzwoniąc na infolinię *610 (690610610 z numeru w innej sieci). Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:33 w dniu 2019-12-29]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2020-03-13 13:47)

<cite class="content">Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, na jaki adres email mogę wysłać odstąpienie od umowy z Nju Mobile. Wprawdzie formularz odstąpienia zawiera adres poczty tradycyjnej, ale zgonie z przepisami kodeksu cywilnego zeskanowany wydruk zawierający mój podpis jest równoważny z formą pisemną.
Nr który Państwo podajecie jest non-stop zajęty a oczekiwanie na połączenie generuje niepotrzebny koszt, prosze o adres mailowy na który mogę wysłać dokument dotyczący rozwiązania umowy.
</cite>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~synn

 

Adres email Nju Mobile (2020-03-13 15:12)

Hej :) W nju mobile nie ma maila, jest za to formularz kontaktowy, przez który możesz wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta. Rezygnację jednak  można złożyć albo wysyłając wypowiedzenie umowy na adres do korespondencji lub dzwoniąc na infolinię *610 (690610610). Odstąpienie, to co innego niż rezygnacja i w nju można je złożyć wyłącznie wysyłając pismo wraz z kartą SIM na adres do korespondencji, zgodnie z informacją na stronie i w regulaminie. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 15:20 w dniu 2020-03-13]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2021-02-14 14:36)

Nju na kartę i na abonament jest za drogie 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1613309769495

 

Adres email Nju Mobile (2021-06-07 16:17)

to jest odpowiedź na post:

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, na jaki adres email mogę wysłać odstąpienie od umowy ?

Pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nick

 

Adres email Nju Mobile (2022-03-05 15:01)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) W nju mobile nie ma maila, jest za to formularz kontaktowy, przez który możesz wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta. Rezygnację jednak  można złożyć albo wysyłając wypowiedzenie umowy na adres do korespondencji lub dzwoniąc na infolinię *610 (690610610). Odstąpienie, to co innego niż rezygnacja i w nju można je złożyć wyłącznie wysyłając pismo wraz z kartą SIM na adres do korespondencji, zgodnie z informacją na stronie i w regulaminie. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~daniel

 

Adres email Nju Mobile (2022-04-27 15:46)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) W nju mobile nie ma maila, jest za to formularz kontaktowy, przez który możesz wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta. Rezygnację jednak  można złożyć albo wysyłając wypowiedzenie umowy na adres do korespondencji lub dzwoniąc na infolinię *610 (690610610). Odstąpienie, to co innego niż rezygnacja i w nju można je złożyć wyłącznie wysyłając pismo wraz z kartą SIM na adres do korespondencji, zgodnie z informacją na stronie i w regulaminie. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1651067175587

 

Adres email Nju Mobile (2022-08-27 06:47)

Dzień dobry,  chciałabym uzyskać kod puk do mojego numeru 

~krvsivxx

 

Adres email Nju Mobile (2022-08-27 10:32)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry,  chciałabym uzyskać kod puk do mojego numeru 


Zgłoś się od obsługi klienta.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1661589168575

 

Adres email Nju Mobile (2022-08-27 10:48)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry,  chciałabym uzyskać kod puk do mojego numeru 

Hej :) To jest forum użytkowników, tu nikt nie ma dostępu do Twojego kodu PUK. Zadzwoń z innego numeru, jeśli ten masz zablokowany do BOK pod numer *610 (690610610 z numeru w innej sieci) lub wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy. Jeśli masz numer na abonament i wyłączoną dodatkową autoryzację SMS w zabezpieczeniach konta, możesz wejść na Mój profil i wysłać PUK na adres e-mail. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 10:48 w dniu 2022-08-27]

odpowiedź

Adres email Nju Mobile | ~pomarancza (16.10.2017, 21:11)

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, na jaki adres email mogę wysłać odstąpienie od umowy z Nju Mobile. Wprawdzie formularz odstąpienia zawiera adres poczty tradycyjnej, ale zgonie z przepisami kodeksu cywilnego zeskanowany wydruk zawierający mój podpis jest równoważny z formą pisemną.

Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników