Adres email Nju Mobile

 

Adres email Nju Mobile (2017-10-16 21:11)

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, na jaki adres email mogę wysłać odstąpienie od umowy z Nju Mobile. Wprawdzie formularz odstąpienia zawiera adres poczty tradycyjnej, ale zgonie z przepisami kodeksu cywilnego zeskanowany wydruk zawierający mój podpis jest równoważny z formą pisemną.

Pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~pomarancza

 

Adres email Nju Mobile (2018-04-12 20:38)

Witam prosze o kontakt na nr 791837297 w sprawie niezgosnosci kwoty na fakturze z umowa wasza infolinia nie dziala

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mix1990

 

Adres email Nju Mobile (2018-04-12 22:47)

to jest odpowiedź na post:

Witam prosze o kontakt na nr xxxxxxxxx w sprawie niezgosnosci kwoty na fakturze z umowa wasza infolinia nie dziala




Witaj!
Po pierwsze, dla bezpieczeństwa, na forum nie podawaj swojego numeru telefonu. 


Napisz, co dokładnie Ci nie pasuje, postaramy się wyjaśnić. 


Ewentualne zgłoszenie w tej sprawie możesz przesłać po zalogowaniu na moje konto nju mobile przez formularz kontaktowy. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2019-04-23 16:28)

Mam abonament na nr tel. 786817085 i dodatkowy nr. 504905316 i płacę 29 zł za 1=numer i 9 zł za drugi nr. telefonu w
tym mam wszystkie usługi za wyjątkiem internetu nielimitowane. Internetu każdego miesiąca nie wykorzystuje w pełni i kazdego miesiaca otrzymuję dodatkowe opłaty. W miesiącu kwietniu zgodnie z umową płacę 38 zł a przyszło mi dodatkowe obciążenie na 12,30 zł. Skąd się wziłeła ta kwota  do zapłaty niewiem i zwracam się o wyjaśnienie.  
Wiesław Maleszyk

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2019-04-23 18:11)

Cześć. Nawet jakbyś wykorzystał pakiet to i tak nie będzie dodatkowych opłat, ponieważ wtedy następuje spowolnienie transmisji danych. Sprawdź na rachunku szczegółowym, gdzie są naliczane opłaty i nie ma w tym miejscu kółeczka z napisem "all". W ten sposób sprawdzisz usługi dodatkowo płatne, nie wliczane w limit 29 zł. Sprawdź też w zakładce USŁUGI czy masz nową wersję usługi, czyli Bez limitu 29 zł. Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 23:16 w dniu 2019-04-23]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2019-04-28 16:26)

Reklamacja
W dniu 23 kwietnia o godzinie 13:03 zleciłem aktywację pakietu 9GB. Odebrano mi z konta 9 zł, a pakietu nie otrzymałem. Kiedy zostanie aktywowany pakiet.

[edytowane przez karoru o 16:27 w dniu 2019-04-28]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2019-04-28 18:14)

Mniej więcej za około cirka niedługo, no chyba, że trochę później. Naprawdę nie odróżniasz Biura Obsługi Klienta od forum użytkowników?

A poza tym - co to ma wspólnego adresem mailowym Nju (bo taki jest temat wątku) ?

[edytowane przez jacp11 o 18:24 w dniu 2019-04-28]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2019-09-18 19:18)

Dzień dobry,
Płacąc przelewem fakturę za internet pomyłkowo wpisałam zły numer faktury.
Dostałam maila o przypomnieniu płatności. Czy gdy wpisze się zły numer faktury system tego nie widzi? 
Na jaki adres mailowy mam napisać wiadomość i wysłać potwierdzenie przelewu? 
Jak mogę to naprawić? 
Jestem na wakacjach i nie mam tego internetu przy sobie, zalogować się do konta nie mogę, bo nie pamiętam hasła.
Nie chciałabym płacić odsetek. 
Pozdrawiam, 
Marzena 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2019-09-19 06:53)

Dzień dobry :) Prawdopodobnie kwota jeszcze nie została zaksięgowana, bo każdy Klient ma indywidualny numer konta bankowego i to że wpisałaś błędny numer faktury  nie ma znaczenia o ile numer konta do wpłat się zgadza.  Chyba, że miałaś wystawioną bieżącą fakturę, wówczas mogło dojść do błędnej alokacji wpłat. Nie ma innego adresu mailowego poza formularzem kontaktowym dostępnym po zalogowaniu na konto nju mobile. Trzeba by zadzwonić do Biura Obsługi Klienta pod numer *610 (z innej sieci pod 690610610), sprawdzą jak wygląda stan płatności. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 07:10 w dniu 2019-09-19]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Adres email Nju Mobile (2019-12-29 12:51)

Chce wysłać  rezygnacje na email jaki adres email jest do was

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przemysław-kryger

odpowiedź

Adres email Nju Mobile | ~pomarancza (16.10.2017, 21:11)

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, na jaki adres email mogę wysłać odstąpienie od umowy z Nju Mobile. Wprawdzie formularz odstąpienia zawiera adres poczty tradycyjnej, ale zgonie z przepisami kodeksu cywilnego zeskanowany wydruk zawierający mój podpis jest równoważny z formą pisemną.

Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników