wolny internet

 

wolny internet (2017-10-12 15:38)

Dzień dobry, wczoraj otrzymalem karte z internetem nju mobile, niestety jego predkosc to ciagle ok 1Mb/s. Jak dlugo ten stan potrwa? nie widze tez żadnej faktury do oplacenia.. prosze o odpowiedz

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wolny internet (2017-10-13 13:26)

Fakturę dostaniesz po pierwszym niepełnym okresie rozliczeniowym, wysokość faktury będzie zależna od ilości wykorzystanego limitu. Zrób test prędkości internetu w aplikacji speedtest. Powodów wolnego internetu może być wiele.

 

wolny internet (2017-10-13 14:58)

od kilku dni jest mega wolny internet - co moze byc powodem?

~elwira

 

wolny internet (2017-10-15 19:36)

to jest odpowiedź na post:

Fakturę dostaniesz po pierwszym niepełnym okresie rozliczeniowym, wysokość faktury będzie zależna od ilości wykorzystanego limitu. Zrób test prędkości internetu w aplikacji speedtest. Powodów wolnego internetu może być wiele.



robilem test 0,9 - 1,1 Mbps .. to jakies gowno nie predkosc i to w roznych warunkach

 

wolny internet (2017-10-16 10:16)

To jest internet mobilny czasem działa lepiej czasem gorzej a czasem nie działa. Dużo zależy od tego czy nadajnik jest mocno obciążony, jakie pasma na nim występują ile sektorów itd. W przypadku nadajnika w mojej okolicy dla 3G jest tragedia, praktycznie cały czas przeciążony. Natomiast po LTE 800 hula wiatr nawet w godzinach szczytu.

 

wolny internet (2018-03-11 20:26)

Wykonuje test Internetu na karcie nju prędkość ok 2-3MB/ w 3G w LTE ok 1MB/s. Ten sam sprzęt to samo miejsce zmieniam kartę na Orange firmowy prędkość 15MB/s w LTE. Nju to ściema, dział reklamacji udaje że kwestia lokalizacji i obciążeń lecz problem jest tylko z usługą nju w abonamencie Orange nie występuje. Nie polecam usług nju. 

~hubert

 

wolny internet (2018-03-22 12:57)

Mam identyczny problem, kilka razy składałem reklamacje. Nic nie dało, zwalili winę na lokalizację (centrum Krakowa..), wcześniej miałem w orange na firmę. Obecnie jestem na etapie przenoszenia do innego operatora, wolę już dopłacić niż się męczyć 

~kuba

 

wolny internet (2018-03-23 10:12)

to jest odpowiedź na post:

Mam identyczny problem, kilka razy składałem reklamacje. Nic nie dało, zwalili winę na lokalizację (centrum Krakowa..), wcześniej miałem w orange na firmę. Obecnie jestem na etapie przenoszenia do innego operatora, wolę już dopłacić niż się męczyć 



U mnie to samo, centrum Krakowa (Śródmieście), niby zasięg full ale wieczorami lub czasem nawet do południa często się zdarza niekończące się ładowanie stron, brak połączenia. Wcześniej miałem internet z Play i narzekałem na prędkość ale internet przynajmniej działał. Aa i to samo jest z Orange (abonament) w tej lokalizacji, gdy mi zdycha Nju zdycha też internet w telefonie. Trzeba będzie się przeprosić z poprzednim operatorem ;)

~grzegorz

 

wolny internet (2018-06-05 12:22)

Kraków ul. Powstańców Wielkopolskich, zasięg niby jest ale internet nie działa zarówno LTE jak i HSPA+. Orange nic nie robi w tej sprawie od dłuższego czasu. W ciągu dnia nie da się normalnie korzystać z internetu - strony nie chcą w ogóle się ładować. Płacę abonament w którym internet to fikcja (chyba że ktoś korzysta w nocy jak już wszyscy śpią). Wcześniej w tej lokalizacji miałem Play i internet działał normalnie. Robiłem różne testy i NJU/Orange w Krakowie wypada fatalnie...
Pozdrawiam

~hexen2k

 

wolny internet (2018-06-05 12:23)

Trzeba będzie spróbować oferty dla dwojga u konkurencji: Plush Abo.

~hexen2k

odpowiedź

wolny internet | ras (12.10.2017, 15:38)

Dzień dobry, wczoraj otrzymalem karte z internetem nju mobile, niestety jego predkosc to ciagle ok 1Mb/s. Jak dlugo ten stan potrwa? nie widze tez żadnej faktury do oplacenia.. prosze o odpowiedz
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników