forumnju na kartęusługiPrzekierowania natychmiastowe

Przekierowania natychmiastowe

 

Przekierowania natychmiastowe (2017-10-03 18:39)

Witam, próbuję włączyć przekierowanie natychmiastowe dla mojego numeru na inny komórkowy w tej samej sieci tzn. nju. Kod, który jest dostępny na stronie to *21*numer# ale odsyła mi informację że błędny kod MMI. Proszę o pomoc i udzielenie informacji co jest nie tak telefon posiada też funkcję w ustawieniach ale tam odsyła mnie że błąd sieci. Pozdrawiam

 

Przekierowania natychmiastowe (2017-10-04 09:09)

Na stronie jest błąd, bo o ile dobrze pamiętam, to przy tych kodach ma być tylko jedna gwiazdka na początku czyli *21*numer#. Są to kody uniwersalne, więc działają one w każdej innej sieci, a nie tylko w Nju.
Pamiętaj, że przekierowania nie liczą się do limitu "darmówek", czyli są płatne dodatkowo wg cennika.

[edytowane przez nju_klient o 09:11 w dniu 2017-10-04]
 

Przekierowania natychmiastowe (2020-12-01 20:18)

to jest odpowiedź na post:

Witam, próbuję włączyć przekierowanie natychmiastowe dla mojego numeru na inny komórkowy w tej samej sieci tzn. nju. Kod, który jest dostępny na stronie to *21*numer# ale odsyła mi informację że błędny kod MMI. Proszę o pomoc i udzielenie informacji co jest nie tak telefon posiada też funkcję w ustawieniach ale tam odsyła mnie że błąd sieci. Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1606850316115

odpowiedź

Przekierowania natychmiastowe | asia5990 (03.10.2017, 18:39)

Witam, próbuję włączyć przekierowanie natychmiastowe dla mojego numeru na inny komórkowy w tej samej sieci tzn. nju. Kod, który jest dostępny na stronie to *21*numer# ale odsyła mi informację że błędny kod MMI. Proszę o pomoc i udzielenie informacji co jest nie tak telefon posiada też funkcję w ustawieniach ale tam odsyła mnie że błąd sieci. Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników