forumnju z rachunkiemusługiZablokowany numer NJU

Zablokowany numer NJU

 

Zablokowany numer NJU (2017-08-21 16:30)

Witam,

Mam problem bo zapomniałem doładować konta i zablokowano mi numer. W sms-ie napisano że aby je odblokować musze je doładować. Tylko jak je doładuje jak jest zablokowany numer. Kupiłem doładowanie z 14 cyfrowym kodem i jak naciskam zieloną słuchawkę to jest napis "Niedostępne" lub "Serwis chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później." Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

~problematyczny

 

Zablokowany numer NJU (2017-08-21 16:36)

lol nju
spróbuj przez internet

~wiem

 

Zablokowany numer NJU (2017-08-21 16:39)

Próbowałem i też nie idzie jest napisane że numer jest nieobsługiwany

~problematyczny

 

Zablokowany numer NJU (2017-08-21 17:32)

mam to samo !!!! dzwoniłam na infolinie i niby odblokowano miałam zrobić restart telefonu i doladowac !ale bez efektu nadal nic nie mozge ani doladowac ani zadzwoni ani przez net nic/1,

 

Zablokowany numer NJU (2017-08-22 19:26)

To może ktoś z nju pomoże??????

~problematyczny

 

Zablokowany numer NJU (2017-08-24 13:46)

proponuje zadzwonić na BOK
z jakiegoś innego numeru, tak na wszelki wypadek napiszę
690610610

~wiem

 

Zablokowany numer NJU (2019-02-02 20:24)

Co jest grane.Zablokowano mi numer na karte.Stan konta ponad 100 PLN.Srodki wazne bezterminowo.Nic nie rozumie.

 

Zablokowany numer NJU (2019-02-02 20:31)

<div>My tez nie wiemy co jest grane. Skontaktuj się z BOK.</div><div>
</div><div>P.S. Dostawałeś SMS-y "utrzymaniowe"?
</div>

~jac

 

Zablokowany numer NJU (2021-06-03 11:27)

to jest odpowiedź na post:

Witam,

Mam problem bo zapomniałem doładować konta i zablokowano mi numer. W sms-ie napisano że aby je odblokować musze je doładować. Tylko jak je doładuje jak jest zablokowany numer. Kupiłem doładowanie z 14 cyfrowym kodem i jak naciskam zieloną słuchawkę to jest napis "Niedostępne" lub "Serwis chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później." Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1622712460464

odpowiedź

Zablokowany numer NJU | ~problematyczny (21.08.2017, 16:30)

Witam,

Mam problem bo zapomniałem doładować konta i zablokowano mi numer. W sms-ie napisano że aby je odblokować musze je doładować. Tylko jak je doładuje jak jest zablokowany numer. Kupiłem doładowanie z 14 cyfrowym kodem i jak naciskam zieloną słuchawkę to jest napis "Niedostępne" lub "Serwis chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później." Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników