forumnju na kartęusługibrak smsów ze stanem konta

brak smsów ze stanem konta

 

brak smsów ze stanem konta (2017-08-16 18:29)

Mam tel. w tej sieci od lat na kartę. Od roku oczywiście zarejestrowany. Dotychczas po każdej rozmowie otrzymywałem powiadomienie smsem o stanie konta. Od kilku dni nie otrzymuję takich powiadomień. Dlaczego?


Poza tym co to jest SUN. Od kilku dni dostaję od SUN smsy o tym, że do końca dnia mogę do wszystkich komórkowych rozmawiać bez opłat. Dotychczas było to możliwe po wydaniu 99 groszy. Teraz dostaję taki sms nawet po 10 sekundach rozmowy. Dawniej wszystkie smsy "pochodziły" od Operatora.


Kto mi to wytłumaczy?

~dziadek

 

brak smsów ze stanem konta (2017-08-17 19:07)

I ja także dostaje takie smsy .. kilka razy dziennie od dwóch dni. Proszę o wyjaśnienie. 

~rozyczka2412

 

brak smsów ze stanem konta (2017-08-18 22:54)

Pisz do obsługi przez formularz. Forum nie czytają. :)

[edytowane przez osek o 22:54 w dniu 2017-08-18]
 

brak smsów ze stanem konta (2018-11-28 17:59)

to jest odpowiedź na post:

Mam tel. w tej sieci od lat na kartę. Od roku oczywiście zarejestrowany. Dotychczas po każdej rozmowie otrzymywałem powiadomienie smsem o stanie konta. Od kilku dni nie otrzymuję takich powiadomień. Dlaczego?


Poza tym co to jest SUN. Od kilku dni dostaję od SUN smsy o tym, że do końca dnia mogę do wszystkich komórkowych rozmawiać bez opłat. Dotychczas było to możliwe po wydaniu 99 groszy. Teraz dostaję taki sms nawet po 10 sekundach rozmowy. Dawniej wszystkie smsy "pochodziły" od Operatora.


Kto mi to wytłumaczy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1543424375186

 

brak smsów ze stanem konta (2019-03-03 16:26)

to jest odpowiedź na post:

Mam tel. w tej sieci od lat na kartę. Od roku oczywiście zarejestrowany. Dotychczas po każdej rozmowie otrzymywałem powiadomienie smsem o stanie konta. Od kilku dni nie otrzymuję takich powiadomień. Dlaczego?


Poza tym co to jest SUN. Od kilku dni dostaję od SUN smsy o tym, że do końca dnia mogę do wszystkich komórkowych rozmawiać bez opłat. Dotychczas było to możliwe po wydaniu 99 groszy. Teraz dostaję taki sms nawet po 10 sekundach rozmowy. Dawniej wszystkie smsy "pochodziły" od Operatora.


Kto mi to wytłumaczy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1551626764156

odpowiedź

brak smsów ze stanem konta | ~dziadek (16.08.2017, 18:29)

Mam tel. w tej sieci od lat na kartę. Od roku oczywiście zarejestrowany. Dotychczas po każdej rozmowie otrzymywałem powiadomienie smsem o stanie konta. Od kilku dni nie otrzymuję takich powiadomień. Dlaczego?


Poza tym co to jest SUN. Od kilku dni dostaję od SUN smsy o tym, że do końca dnia mogę do wszystkich komórkowych rozmawiać bez opłat. Dotychczas było to możliwe po wydaniu 99 groszy. Teraz dostaję taki sms nawet po 10 sekundach rozmowy. Dawniej wszystkie smsy "pochodziły" od Operatora.


Kto mi to wytłumaczy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników