forumnju z rachunkiemusługiBrak dostarczanej karty SIM wraz z umową

Brak dostarczanej karty SIM wraz z umową

 

Brak dostarczanej karty SIM wraz z umową (2017-08-14 15:25)

Witam. Przenosiłem numer do nju z <dowolna_sieć>, gdzie wraz z umową otrzymałem nową kartę za darmo. W przypadku przenoszenia z Orange nowej karty nie otrzymałem a na czacie dowiedziałem się, że taka usługa jest płatna. Jak to jest, że inni klienci dostają coś za darmo (tak WIEM, że to wymaga zmiany operatora) natomiast klienci Orange muszą za tą samą usługę płacić? Myślałem, że skoro NJU i Orange to ten sam operator to będę miał jakieś profity z tego, natomiast widać że klienci innych operatorów są traktowani lepiej a my za coś co jest kompletnie gratisowe musimy zapłacić. Śmiech na sali, wstydźcie się za takie traktowanie klientów.

~grzegorz

 

Brak dostarczanej karty SIM wraz z umową (2017-08-14 16:35)

Czytając niektóre posty niepokoi mnie brak zaradność społeczeństwa

~ono

 

Brak dostarczanej karty SIM wraz z umową (2017-08-14 17:01)

to jest odpowiedź na post:

Czytając niektóre posty niepokoi mnie brak zaradność społeczeństwa




O jakże merytoryczny wpis do zawartego problemu w poście.

~grzegorz

 

Brak dostarczanej karty SIM wraz z umową (2017-08-14 22:00)

Witam.
Nie napisałeś dlaczego chcesz wymienić kartę SIM. Zakładam, że stara karta  nie obsługuje LTE i dlatego chcesz ją wymienić.
Sprawa wygląda tak. Przenosząc nr z Orange do Nju, rzeczywiście nie dostajemy nowej karty SIM (Nju to przecież tak naprawdę Orange, więc po co?) Ale możesz za darmo wymienić kartę SIM (ja tak zrobiłem). Niestety musisz się pofatygować osobiście do salonu Orange i to nie jakiegokolwiek, ale do takiego, który obsługuje klientów Nju.
Oto link: http://www.njumobile.pl/obsluga/komunikaty,wymien-karte-SIM-na-SIM-LTE
Ściągnij stamtąd regulamin, a tam znajdziesz  listę salonów Orange, w których można to załatwić. Musisz mieć ze sobą tylko dowód osobisty, no i telefon musi być zarejestrowany na Ciebie.

 

Brak dostarczanej karty SIM wraz z umową (2019-09-01 20:45)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Przenosiłem numer do nju z <dowolna_sieć>, gdzie wraz z umową otrzymałem nową kartę za darmo. W przypadku przenoszenia z Orange nowej karty nie otrzymałem a na czacie dowiedziałem się, że taka usługa jest płatna. Jak to jest, że inni klienci dostają coś za darmo (tak WIEM, że to wymaga zmiany operatora) natomiast klienci Orange muszą za tą samą usługę płacić? Myślałem, że skoro NJU i Orange to ten sam operator to będę miał jakieś profity z tego, natomiast widać że klienci innych operatorów są traktowani lepiej a my za coś co jest kompletnie gratisowe musimy zapłacić. Śmiech na sali, wstydźcie się za takie traktowanie klientów.

</dowolna_sieć>

~gość1567363553107

odpowiedź

Brak dostarczanej karty SIM wraz z umową | ~grzegorz (14.08.2017, 15:25)

Witam. Przenosiłem numer do nju z <dowolna_sieć>, gdzie wraz z umową otrzymałem nową kartę za darmo. W przypadku przenoszenia z Orange nowej karty nie otrzymałem a na czacie dowiedziałem się, że taka usługa jest płatna. Jak to jest, że inni klienci dostają coś za darmo (tak WIEM, że to wymaga zmiany operatora) natomiast klienci Orange muszą za tą samą usługę płacić? Myślałem, że skoro NJU i Orange to ten sam operator to będę miał jakieś profity z tego, natomiast widać że klienci innych operatorów są traktowani lepiej a my za coś co jest kompletnie gratisowe musimy zapłacić. Śmiech na sali, wstydźcie się za takie traktowanie klientów.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników