forumnju na kartęusługiZniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2017-07-21 16:14)

Ostatnio wgrywałem swój własny utwór, jako dźwięk oczekiwania na odebranie połączenia, przez aplikację Halo Granie Nju i nie było żadnych problemów. Dzisiaj chciałem zrobić to samo na drugim telefonie, ale nie mogę znaleźć tej aplikacji przez wyszukiwarkę w Sklepie Play, żeby ją zainstalować- tak jakby została usunięta, bądź ukryta. Czy to tylko problem jednostkowy czy globalny, odnośnie zniknięcia aplikacji?

~panasonik

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2017-09-05 17:18)

Przykro to powiedzieć, ale nikt Ci od Nich nie pomoże, bo są bladzi żeby to po ludzku wytłumaczyć. Jeżeli w ogóle zechcą odpisać, to na pałę otrzymasz regulamin. 

~zdrowy

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2017-09-05 23:40)

@~zdrowy
co za bzdury piszesz. Na forum możesz co najwyżej dostać odpowiedź od innych forumowiczów ale z pewnością nie od pracowników Nju, więc nie wprowadzaj innych w błąd.

@~panasonik
skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do BOK, choć pewnie w tej sprawie i tak nikt Ci nie pomoże ale warto spróbować.

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2018-10-04 19:19)

Do scalenia z wątkiem https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,1200001,title,darmowe-halo-granie-,watek

~jac

odpowiedź

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play | ~panasonik (21.07.2017, 16:14)

Ostatnio wgrywałem swój własny utwór, jako dźwięk oczekiwania na odebranie połączenia, przez aplikację Halo Granie Nju i nie było żadnych problemów. Dzisiaj chciałem zrobić to samo na drugim telefonie, ale nie mogę znaleźć tej aplikacji przez wyszukiwarkę w Sklepie Play, żeby ją zainstalować- tak jakby została usunięta, bądź ukryta. Czy to tylko problem jednostkowy czy globalny, odnośnie zniknięcia aplikacji?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników