Dziwna faktura

 

Dziwna faktura (2017-06-16 16:31)

<span >Witam,<div >otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty jakiegoś zaległego rachunku. Minęło już ponad pół roku odkąd zmieniłem operatora. Wszystkie należności były regulowane na bieżąco, wiem, bo żadne wiadomości o zaległościach do mnie nie przychodziły. A tu nagle przychodzi list, w którym jest mowa o zaległościach, a jakby tego było mało to jeszcze jest napisane, że wysyłane były wcześniejsze powiadomienia!!?? Żadnego nie otrzymałem. według pisma mam opłacić fakturę o numerze 16020740499118/ termin płatności 2016-02-19/ kwota 59,61. Ostatni rachunek mam opłacony na kwotę 65,40 w dniu 2016-02-01. Może mi to ktoś wyjaśnić?<div >
<div >Dodam, że kontakt przez e-mail podany w liście możliwy jest tylko w jedną stronę, czyli moje wiadomości do Nju nie dochodzą, jedynie od Nju do mnie... świetny kontakt. Pozostaje jedynie zadzwonić i zapłacić za połączenie... jawne walenie w co tam chcecie

~piniol

 

Dziwna faktura (2018-07-24 18:17)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty jakiegoś zaległego rachunku. Minęło już ponad pół roku odkąd zmieniłem operatora. Wszystkie należności były regulowane na bieżąco, wiem, bo żadne wiadomości o zaległościach do mnie nie przychodziły. A tu nagle przychodzi list, w którym jest mowa o zaległościach, a jakby tego było mało to jeszcze jest napisane, że wysyłane były wcześniejsze powiadomienia!!?? Żadnego nie otrzymałem. według pisma mam opłacić fakturę o numerze 16020740499118/ termin płatności 2016-02-19/ kwota 59,61. Ostatni rachunek mam opłacony na kwotę 65,40 w dniu 2016-02-01. Może mi to ktoś wyjaśnić?


Dodam, że kontakt przez e-mail podany w liście możliwy jest tylko w jedną stronę, czyli moje wiadomości do Nju nie dochodzą, jedynie od Nju do mnie... świetny kontakt. Pozostaje jedynie zadzwonić i zapłacić za połączenie... jawne walenie w co tam chcecie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jimi

 

Dziwna faktura (2018-07-25 17:39)

Ze wględu na to, że opłaty w nju mobile naliczane są "z dołu", czyli po przeniesieniu numeru jeszcze jest wystawiana faktura za poprzedni okres rozliczeniowy.

 

Dziwna faktura (2019-04-07 18:30)

to jest odpowiedź na post:

Witam,<div>otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty jakiegoś zaległego rachunku. Minęło już ponad pół roku odkąd zmieniłem operatora. Wszystkie należności były regulowane na bieżąco, wiem, bo żadne wiadomości o zaległościach do mnie nie przychodziły. A tu nagle przychodzi list, w którym jest mowa o zaległościach, a jakby tego było mało to jeszcze jest napisane, że wysyłane były wcześniejsze powiadomienia!!?? Żadnego nie otrzymałem. według pisma mam opłacić fakturę o numerze 16020740499118/ termin płatności 2016-02-19/ kwota 59,61. Ostatni rachunek mam opłacony na kwotę 65,40 w dniu 2016-02-01. Może mi to ktoś wyjaśnić?<div>
<div>Dodam, że kontakt przez e-mail podany w liście możliwy jest tylko w jedną stronę, czyli moje wiadomości do Nju nie dochodzą, jedynie od Nju do mnie... świetny kontakt. Pozostaje jedynie zadzwonić i zapłacić za połączenie... jawne walenie w co tam chcecie

</div></div></div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1554654611110

 

Dziwna faktura (2019-05-06 18:01)

Witam
Dostalem duzy rachunek za telefon
Proszę o wyjasnienie dlaczego.

~gość1557158483545

 

Dziwna faktura (2019-05-06 23:08)

Cześć :) To jest forum użytkowników nju, więc nikt tu nie ma dostępu do Twoich faktur. Aby dowiedzieć się, z czego wynika kwota faktury, wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy, dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Dziwna faktura | ~piniol (16.06.2017, 16:31)

<span >Witam,<div >otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty jakiegoś zaległego rachunku. Minęło już ponad pół roku odkąd zmieniłem operatora. Wszystkie należności były regulowane na bieżąco, wiem, bo żadne wiadomości o zaległościach do mnie nie przychodziły. A tu nagle przychodzi list, w którym jest mowa o zaległościach, a jakby tego było mało to jeszcze jest napisane, że wysyłane były wcześniejsze powiadomienia!!?? Żadnego nie otrzymałem. według pisma mam opłacić fakturę o numerze 16020740499118/ termin płatności 2016-02-19/ kwota 59,61. Ostatni rachunek mam opłacony na kwotę 65,40 w dniu 2016-02-01. Może mi to ktoś wyjaśnić?<div >
<div >Dodam, że kontakt przez e-mail podany w liście możliwy jest tylko w jedną stronę, czyli moje wiadomości do Nju nie dochodzą, jedynie od Nju do mnie... świetny kontakt. Pozostaje jedynie zadzwonić i zapłacić za połączenie... jawne walenie w co tam chcecie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników