forumnju na kartęofertajak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto?

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto?

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-19 09:28)

Zwykle w ciągu kilkunastu minut, maksymalnie do 24 godzin.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-28 21:07)

NJU pod 601  chyba, jak koledzy wyżej

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~dni

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-28 22:51)

Tak, trzeba wysłać SMS o treści NJU pod 601.

[edytowane przez pilotka o 22:55 w dniu 2018-07-28]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-29 08:35)

Jak ktoś mało korzysta to nejlepiej do Virgin Mobile. Pakiet minut, SMS oraz internetu za darmo co miesiąc.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mentor

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-10-02 15:54)

Mam pytanie o przeniesienie środków podczas migracji z Orange do NJU, NAPRAWDĘ NIE MA SPOSOBU ŻEBY ODZYSKAĆ ŚRODKI. A pytam się dlatego  bo nie zostałem poinformowany że środki przepadną podczas migracji nic nie jest napisane na stronie. Dopiero jak zagłębiłem się w forum to udało mi się czegoś dowiedzieć. Jedno tyko mogę napisać że to bardzo nie profesjonalne i taka firma jak ORANGE nie powinna do tego dopuszczać. Chociaż poinformować podczas przenosin że pieniądze przepadną bo aktualnie czuje się okradziony. PS nie jest to duża kwota 45 zł ale zawsze coś.  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-10-02 17:26)

Rozumiem, że Ci przykro, bo to niemała kwota, ale ta informacja znajduje się w regulaminie migracji zamieszczonym na stronie nju mobile i warto się z nim zapoznać przed, a nie po fakcie. Możesz oczywiście złożyć reklamację, ale powoływanie się na brak wiedzy to troszkę słaba podstawa do uznania reklamacji, chyba że jakiś pracownik Orange czy nju mobile wprowadził Cię w błąd. Zawsze jak masz wątpliwości pytaj, choćby tu na forum możesz uzyskać pomoc. Jest infolinia, regulaminy usług i warto się z nimi zapoznać, by uniknąć rozczarowania. Tu jest link do regulaminu migracji zamieszczonego na stronie nju: https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-migracji-do-oferty-nju-na-karte.pdf

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2019-12-08 23:44)

to jest odpowiedź na post:

Jak przenieść numer z orange do nju? mam orange na kartę i tak samo chciałbym nju na kartę.


czy to się opłaca jeżeli mało używam tego telefonu? Kusi mnie "ważność" konta na zawsze.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1575845069116

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2021-03-19 08:34)

to jest odpowiedź na post:

Jak przenieść numer z orange do nju? mam orange na kartę i tak samo chciałbym nju na kartę.


czy to się opłaca jeżeli mało używam tego telefonu? Kusi mnie "ważność" konta na zawsze.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1616139243464

odpowiedź

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? | ~adolfus (08.06.2017, 12:35)

Jak przenieść numer z orange do nju? mam orange na kartę i tak samo chciałbym nju na kartę.


czy to się opłaca jeżeli mało używam tego telefonu? Kusi mnie "ważność" konta na zawsze.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników