forumnju z rachunkiemusługiOpłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy.

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy.

 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2017-05-19 14:10)

Mam umowę z numerem dodatkowym i włączone wszystko komórkowe. Włączyłem ostatnio przekierowanie rozmów na swój nr dodatkowy, żeby mogła żona odbierać rozmowy. Okazało się, że za te rozmowy został naliczony koszt jak za rozmowę spoza limitu. Rozumiem, jakbym przekierował na inny niż własny nr, ale nie w tym przypadku. [Dobrze, że nie zrobiłem tego na dłuższy czas a tylko jeden dzień]. Tu mnie njumobile po raz pierwszy negatywnie zaskoczyło.

 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2017-05-19 15:38)

Nie przejmuj się, nie jesteś pierwszą osobą zaskoczoną na tym forum, wobec której zastosowano postanowienia z regulaminu i cennika. Może czas do nich zajrzeć ;)

[edytowane przez martinezcb o 15:43 w dniu 2017-05-19]
 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2017-05-20 09:03)

Warto to zmienić prawda ,może w ten sposób warto pomyśleć o tej ofercie przekierowania na dodatkowy  nr. bez opłat bo są różne sytuacje 

 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2018-08-12 01:12)

Niestety!Tez przechodzac po 10 latach z Play do Nju Mobile bylem tym faktem niemile zadkoczony!Niestety na czyms muszą zarabiac wiec bazują na nieswiadomosci klientow zatrudniajac przy tym na forym internetowych troli ktorych zadaniem jest zbagatelizowanie problemu!!!

~krawcu

 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2018-08-12 08:51)

Masz rację, za darmo wszystko powinno być, co za zdzierstwo niebywałe. Ja np. chce wysylac SMS premium i dzwoniić za granicę, Jestem nieświadomy i mi się należy, a kto czyta regulamin ten troll podpłacony !!! 

~gostek1

 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2018-08-12 11:33)

to jest odpowiedź na post:

bazują na nieswiadomosci klientow zatrudniajac przy tym na forym internetowych troli ktorych zadaniem jest zbagatelizowanie problemu!!!

Nieświadomośc bierze sie z głupoty - w regulaminie i cenniku wszystko jest precyzyjnie opisane.
Nie wiń firmy za to, że  przeciętny Polak podpisuje umowy nie czytając regulaminu. Po prostu "suweren" nie ogarnia swoim małym rozumkiem tekstów dłuższych niz pasek info w Dzienniku TVP

P.S. Nie jestem trollem, tylko - w przeciwieństwie do Ciebie - posiadłem trudną sztukę czytania ze zrozumieniem i jak na razie nic mnie w Nju nie zaskakuje

[edytowane przez jacp11 o 11:35 w dniu 2018-08-12]
 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2018-08-15 13:27)

No i długo nie trzeba bylo czekać.Trolliki wylazły z norki.Z powodu braku merytorycznych argumentów przemawiających za bezpodstawnym i osamotnionym na tle innych sieci komórkowych, pobieraNJU  oplaty za przekierowanie rozmow zaczynaja sie denerwowac.
Cóż zrobic? Otwoieraja instrukcje  trollowania  z ktorej jasno wynika:..jak nie wiesz co napisac wmieszaj w forum politykę!
P.S.
Jacp11 wykaż sie wiekszą inwencją twórczą bo ze standardowym szablonem trollowania niestety nie awansujesz na głownego Trolla no chyba ze  tą inwencja bedzie  jak masz w zwyczaju podpier....do moderatora!!!!!!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. (2018-08-15 13:27)

No i długo nie trzeba bylo czekać.Trolliki wylazły z norki.Z powodu braku merytorycznych argumentów przemawiających za bezpodstawnym i osamotnionym na tle innych sieci komórkowych, pobieraNJU  oplaty za przekierowanie rozmow zaczynaja sie denerwowac.
Cóż zrobic? Otwoieraja instrukcje  trollowania  z ktorej jasno wynika:..jak nie wiesz co napisac wmieszaj w forum politykę!
P.S.
Jacp11 wykaż sie wiekszą inwencją twórczą bo ze standardowym szablonem trollowania niestety nie awansujesz na głownego Trolla no chyba ze  tą inwencja bedzie  jak masz w zwyczaju podpier....do moderatora!!!!!!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Opłata za przekierowanie rozmowy na numer dodatkowy. | Darecki (19.05.2017, 14:10)

Mam umowę z numerem dodatkowym i włączone wszystko komórkowe. Włączyłem ostatnio przekierowanie rozmów na swój nr dodatkowy, żeby mogła żona odbierać rozmowy. Okazało się, że za te rozmowy został naliczony koszt jak za rozmowę spoza limitu. Rozumiem, jakbym przekierował na inny niż własny nr, ale nie w tym przypadku. [Dobrze, że nie zrobiłem tego na dłuższy czas a tylko jeden dzień]. Tu mnie njumobile po raz pierwszy negatywnie zaskoczyło.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 1 zalogowanych użytkowników