błąd 38

 

błąd 38 (2017-05-10 10:05)

Po próbie zapłacenia za usługę poprzez sms (coś w stylu SMS premium, jak zgaduję, ale chyba na nieco innych zasadach) wyświetla mi się błąd 38 i sms nie zostaje wysłany. Mam odpowiednie środki na koncie. Mój telefon to Lenovo Moto Z Play. Wcześniej nie miałam takich problemów. 
Co mogę zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

błąd 38 (2017-05-10 23:10)

Może masz zablokowane usługi premium lub SMS tak naprawdę kosztuje więcej.


Pozdrawiam

~cptcinek

 

błąd 38 (2018-06-24 11:32)

ja mam taki kod błędu 38 przy próbie wysłania zwykłego SMS z krótkim tekstem bez polskich znaków do osoby, z którą normalnie prowadziłem rozmowy i wcześniej wysyłałem SMSi MMS normalnie. Posiadam środki na koncie, więc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.

~nickt

 

błąd 38 (2019-01-31 10:23)

to jest odpowiedź na post:

ja mam taki kod błędu 38 przy próbie wysłania zwykłego SMS z krótkim tekstem bez polskich znaków do osoby, z którą normalnie prowadziłem rozmowy i wcześniej wysyłałem SMSi MMS normalnie. Posiadam środki na koncie, więc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.
<div>

</div><div>
</div><div>i co poradziles sobie z tym problemem bo mam taki sam..
</div>

~luc

 

błąd 38 (2022-11-25 18:05)

to jest odpowiedź na post:

Po próbie zapłacenia za usługę poprzez sms (coś w stylu SMS premium, jak zgaduję, ale chyba na nieco innych zasadach) wyświetla mi się błąd 38 i sms nie zostaje wysłany. Mam odpowiednie środki na koncie. Mój telefon to Lenovo Moto Z Play. Wcześniej nie miałam takich problemów. 
Co mogę zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1669395906009

odpowiedź

błąd 38 | zuza (10.05.2017, 10:05)

Po próbie zapłacenia za usługę poprzez sms (coś w stylu SMS premium, jak zgaduję, ale chyba na nieco innych zasadach) wyświetla mi się błąd 38 i sms nie zostaje wysłany. Mam odpowiednie środki na koncie. Mój telefon to Lenovo Moto Z Play. Wcześniej nie miałam takich problemów. 
Co mogę zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników