forumstrona www, moje kontomoje kontoTwój kontrakt jest nie aktywny

Twój kontrakt jest nie aktywny

 

Twój kontrakt jest nie aktywny (2017-06-26 20:51)

Ciesz się że numer odzyskałeś, mimo że nie dopełniłeś warunków ;)

 

Twój kontrakt jest nie aktywny (2017-07-15 14:23)

Good day! Witam!

Got prolonging SMS last weekend and somehow missed it (( Now have my contract blocked.
I live abroad and have limited options to contact NJU office because of my bad Polish lang. Could you please advise how to activate my number again? It is urgently needed.

 

Twój kontrakt jest nie aktywny (2017-07-21 18:50)

odgrzebię wątek, jak odblokować konto? z kim się kontaktować?

 

Twój kontrakt jest nie aktywny (2017-07-21 18:51)

jak odblokować konto? z kim się kontaktować?

 

Twój kontrakt jest nie aktywny (2018-05-07 22:11)

Witam, dlaczego moje konto zostalo zamkniete? To jest zwykłe oszustwo. nie otrzymalam żadnej wiadomości informujavej o przedłużeniu kota. konto mialo byc aktywne niezależnie od doładowania.
ania 

 

Twój kontrakt jest nie aktywny (2018-05-07 23:17)

to jest odpowiedź na post:

Witam, dlaczego moje konto zostalo zamkniete? To jest zwykłe oszustwo. nie otrzymalam żadnej wiadomości informujavej o przedłużeniu kota. konto mialo byc aktywne niezależnie od doładowania.
ania 




Zgodnie z regulaminem usługi "Po wieki" trzeba raz na pół roku doładować numer albo odpowiedzieć na SMS-a utrzymaniowego. Jeśli miałaś wyłączony telefon to SMS nie dotrze, ponieważ czas jego ważności to 72 godziny.

 

Twój kontrakt jest nie aktywny (2022-05-30 15:22)

to jest odpowiedź na post:

Warto zadzwonić do BOK. Może zbyt długo nie korzystałeś /-aś z numeru i go wyłączyli. Może jakiś błąd po stronie operatora. Konsultanat na infolinii napewno powie więcej.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1653916944344

odpowiedź

Twój kontrakt jest nie aktywny | silver (17.04.2017, 18:23)

Co sie dzieje.Nie moge dzwonic ani nikt nie moze sie dodzwonic do mnie ? Od tak zostalem zablokowany.Po zalogowaniu sie na nju mobile wyswietla sie " twoj kontrakt jest nie aktywny".
Prosze o szybka pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

59 gości i 0 zalogowanych użytkowników