forumnju na kartęofertajak przywrócić wyrejestrowany nr

jak przywrócić wyrejestrowany nr

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-02-13 00:58)

SMS jest jasny  i nie pozostawia pola do interpretacji. <strong >Jeżeli chcesz aby numer był aktywny:</strong>- doładuj konto dowolną kwotą lub
- w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości wyślij SMS o treści <strong>TAK</strong> pod numer <strong>80608</strong>
<br ><strong>Jeżeli chcesz zrezygnować z numeru:</strong>
- w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości wyślij SMS o treści <strong>NIE</strong> pod numer <strong>80608</strong>
UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac 

<span >doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa itd.
<span >Zadzwoń do BOK do 30 dni przywrócą numer.

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-06-18 07:43)

Pretensje powinniście mieć do siebie, bo w regulaminie wszystko wyraźnie pisze. Ale jak się nie chce czytać...

~loki

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-09-10 16:13)

Złodziej ktorym prokurator powinien się zająć..  ale że sędzia i prokurator to też taki sam,.. wiec nju bezkarnie prowadzi swój proceder okradania klienta z numeru, kasy za ddoładowanie ale i z ilosci GBktore ze stażem powinny się podwoić.. . . do tego nju nie dopusci bo to zwykły złodziejaszek robotami na infolinii ktorzy udają idiotów bo im tak kazano, lub rzeczywiście nimi są. Nie chcesz dziadów swoją kasą suportować, posłuchaj ludzi na tym forum, bo prawdę mówią..

~daggry

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-09-10 18:26)

zlodziejaszi CWANIACZKI, WYLICZAJA KOGO I JAK NAJLATWIEJ OKRASC,... TU SOBIE WYLICZYLI ZE SPORO LUDZI PRZEBYWA ZA GRANICA, WIEC NA NICH PADLO, TRACA KASE, SIMKI, STAZ I PIENIADZE Z KONTA.. NA RZECZ CWANIACZKA Z POGRANICZA SZAREJ SFERY...

~daggry

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-09-10 18:30)

Czym prokurator ma się zająć, tym że Klient nie czyta regulaminu? Wystarczy odpowiadać na SMS-y utrzymaniowe, ale trzeba korzystać z numeru. Nawet jak się nie odpowie na SMS-y to przez 30 dni jest blokada i można odzyskać  numer, ale jak nie zauważyłeś nawet blokady, to w końcu numer został usunięty z sieci.

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-09-11 07:13)

to jest odpowiedź na post:

Czym prokurator ma się zająć, tym że Klient nie czyta regulaminu?

Więzienei za nieczytanie regulaminu to kusząca propozycja, ale raczej się nie przyjmie.
Po pierwsze - zabraknie miejsc w więzieniach
Po drugie - trzebaby zbudować więzienie w więzieniu, bo skazani też  nie czytaja regulaminu więziennego ;-)

~jac

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-09-11 09:46)

to jest odpowiedź na post:

Więzienei za nieczytanie regulaminu to kusząca propozycja, ale raczej się nie przyjmie.
Po pierwsze - zabraknie miejsc w więzieniach
Po drugie - trzebaby zbudować więzienie w więzieniu, bo skazani też  nie czytaja regulaminu więziennego ;-)




Oczywiście nie miałam na myśli zamykania w więzieniach za brak czytania regulaminu :))) Tylko jak ktoś już chce zgłaszać kradzież środków organom ścigania  to najpierw powinien zapoznać się z regulaminem usługi, bo szkoda czasu prokuratora :) Jeżeli decydujemy się korzystać z usług jakiegokolwiek operatora, automatycznie akceptujemy regulamin.  I nie ma sieci, która gwarantuje, że numer i środki będą ważne w nieskończoność bez żadnych działań ze strony Klienta.  Jeśli ktoś zna, to proszę o namiary, chętnie skorzystam z usług  :) 

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-09-11 18:48)

Dlaczego tym tematem nie zajmuje się żaden urząd w kraju? odpowiedzialny za prawa konsumenta ? Przypadek czy współpraca  urzędnicza?

~jor1

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-09-12 07:02)

Czym ?  Tym, że przygłupom nie chce sie przeczytać regulaminu?
Może faktycznie więzienie...

~to_ja

 

jak przywrócić wyrejestrowany nr (2018-10-01 17:57)

Mam dokaldnie tak samo jak poprzednicy. nju to banda zlodziei i oszustow. Jak cos jest na wieki tojest na wieki. To wynika prosto z samej nazwy i nie musze nic czytac, skoro w nazwie stoi czarno na bialym. to co oni robia to po prostu naciaganie i oszostwo bo duzo ludzi przeszla do nich wlasnie na to "na wieki'. Nigdy do tej bandy juz nie "wstapie". zyze im wszystkiegonajgorszego. Z tegoco wiem masowo sa problemy po doladowaniu konta. Czesto okazuje sie, ze,,,,,, nie bylo doladowania!?!?

odpowiedź

jak przywrócić wyrejestrowany nr | ~mariosol (21.04.2017, 16:37)

witam,przeniosłem nr z abonamentu Orange do nju na kartę na moje dane osobowe. było to kilka lat temu. z nr od tamtej pory nie korzystałem a saldo było dodatnie a termin ważności konta bezterminowe. wkładam dzisiaj kartę a tu karta wyrejestrowana? pani z infolinii nju mówi że nie można już go przywrócić i nie został nikomu wydany. pytanie 1)dlaczego został wyrejestrowany pomimo niby bezterminowego ważności konta? pytanie 2) jak przywrócić nr którego używałem 20lat a został wyrejestrowana przez nju?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników