forumnju z rachunkiemusługiWiFi Calling i VoLTE.

WiFi Calling i VoLTE.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-10-19 08:00)

hej, zainstalowalem sobie wifi calling na Samsung J5, i dziala znakomicie ale tylko dla wychodzacych..  niestety nie dziala dla przychodzacych, dzwonic do siebie z drugiego telefonu mam 'call failed' :( jakis pomysl?

~michal

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-10-19 21:18)

Rzeczywiście, u mnie jest tak samo (Samsung S5). Przy niegdysiejszych próbach, które opisałem nie tak dawno w tym wątku wszystko wydawało się być ok, ale być może testy przeprowadzałem nie dość skrupulatnie. Dziś zrobiłem tak jak zaleca operator, tzn. włączyłem tryb samolotowy, czyli całkowicie wyłączyłem komunikację, również komórkową, a następnie włączyłem tylko wifi. Przy próbie połączenia z innego telefonu słyszę komunikat "osoba jest niedostępna...". Połączenia wychodzące działają prawidłowo.
Jakiś pomysł? Zgłosić do BOK? A może mają jakąś awarię, może poczekać na sygnały od innych użytkowników?

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-10-21 16:05)

Nie działa VoLTE podczas próby zestawienia połaczenia zrzuca do 3G....

~lukass

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-12-14 08:10)

to jest odpowiedź na post:

hej, zainstalowalem sobie wifi calling na Samsung J5, i dziala znakomicie ale tylko dla wychodzacych..  niestety nie dziala dla przychodzacych,


Witam
Wczoraj sprawdzałem i działa poprawnie dla przychodzących. Widocznie wtedy była jakaś awaria.
Przy okazji, widzę Nju zaktualizował stronę z opisem usługi.  Przedtem było jakoś biednie, nie wspomniano o możliwości użycia aplikacji na telefonach nie mających natywnie WiFi Calling.
http://www.njumobile.pl/oferta/wificalling

 

WiFi Calling i VoLTE. (2018-09-14 10:55)

Mam zakupiony telefon Note9 i soft oficialny OXM czy VoLTE i VoWiFi bedzie na nim dzialać czy tez musi posiadac rom brendowany ?

~przemek

 

WiFi Calling i VoLTE. (2019-03-01 15:20)

Wie ktoś coś na ten temat? Mam telefon z dystrybucji europejskiej, konkretniej jest z Włoch i ma branda sieci włoskiej TIM. Czy tutaj jest szansa na działanie (VO LTE) lub (wifi calling) czy dystrybucja telefonu, a przede wszystkim brand sieci TIM wyklucza działanie tych opcji?

~pawi138

 

WiFi Calling i VoLTE. (2019-11-08 18:00)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~fillo

 

WiFi Calling i VoLTE. (2021-03-31 20:29)

Hej :) Od 30.04.2021 nju rozszerza funkcjonalność usługi Wi-Fi Calling o wysyłanie i otrzymywanie SMS-ów oraz otrzymywanie MMS-ów zarówno w Polsce jak i za granicą. Pozdrawiam :) 

 

WiFi Calling i VoLTE. (2021-05-04 16:43)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Od 30.04.2021 nju rozszerza funkcjonalność usługi Wi-Fi Calling o wysyłanie i otrzymywanie SMS-ów oraz otrzymywanie MMS-ów zarówno w Polsce jak i za granicą. Pozdrawiam :) 


U mnie smsy nie działają... Tylko same połączenia.

~perez

 

WiFi Calling i VoLTE. (2021-05-04 17:37)

Potwierdzam. U mnie to samo. Działają tylko połączenia, smsy nie przechodzą.

odpowiedź

WiFi Calling i VoLTE. | ciajus (28.02.2017, 22:12)

Czy ktoś miał już okazję przetestować działanie WiFi Calling w Orange, które dzisiaj zostało uruchomione? Niestety mój telefon jest niebrandowany, więc będę musiał najpierw wgrać ROM z Orange by móc sprawdzić, ale nim to zrobię może jest ktoś kto chciałby się podzielić uwagami?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników