forumnju z rachunkiemofertaWiększy rachunek niż w ofercie

Większy rachunek niż w ofercie

 

Większy rachunek niż w ofercie (2017-02-09 20:47)

No pewnie dobrze piszesz ale dlaczego zostało naliczone skoro regulamin mówi,że opłata po wykorzystaniu 39zł nie jest dalej naliczana? Miała być zwolniona prędkość. Jak wykorzystuje rozmowy to kwota się zatrzymuje i nie jest dalej naliczana i tak samo miało być przy sms-ach czy  internecie.

~karola

 

Większy rachunek niż w ofercie (2017-02-10 00:20)

Skoro dobrze piszę to wszystko jest OK, bo ja pisałem, że:
"Dla mnie wynika z tego jednoznacznie, że w okresie 24.10-23.11 nie nabiłaś sobie górnego limitu 39zł i stąd ta transmisja danych na przełomie okresów była płatna i doliczyli Tobie 6,09zł, w przeciwnym wypadku byłaby gratis."

Skoro w tym w/w okresie nie nabiłaś sobie górnego limitu 39zł to opłata za net została naliczona prawidłowo i stąd odrzucenie reklamacji.

Natomiast teraz z Twojej wypowiedzi można też wysnuć tezę, że jednak w okresie 24 października - 23 listopada nabiłaś sobie górny limit 39zł.
Ty wiesz najlepiej, która wersja jest prawdziwa i zgodna z rzeczywistością.
Jeśli w tym okresie nabiłaś sobie 39zł to transfer danych powinien być gratis, tak samo jak pozostałe usługi typu SMS, połączenia głosowe.
Skoro operator odrzucił Twoją reklamację to pisz skargę go UKE i masz sprawę wygraną pod warunkiem spełnienia powyższych założeń, bo jeśli jest sytuacja którą cytuję w pierwszym akapicie to racja jest po stronie operatora i UKE odrzuci Twoją skargę jak bezpodstawną.

 

Większy rachunek niż w ofercie (2020-10-15 12:32)

to jest odpowiedź na post:

a opłata aktywacyjna moze? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kamil

odpowiedź

Większy rachunek niż w ofercie | ~sadzon (31.01.2017, 09:51)

Witam,


W grudniu przeszedłem do nju z rachunkiem o ofercie za 39 zł do tego dodałem sobie numer dodatkowy za 9 zł więc za te dwa numery powinienem zapłacić maksymalnie 48 zł. Pierwszy rachunek jaki przyszedł wynosi 64,44. Nie dzwoniłem za granicę nie używałem numerów specjalnych tylko to co jest w ofercie w przed dzień korzystania z usługi sprawdzałem jeszcze bieżące wykorzystanie było na poziomie 35-40 zł więc skąd wzięło się te 64 zł. Z faktury wynika że 52 to usługi telekomunikacyjne reszta internet.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników