forumnju z rachunkiemusługiMasakrycznie wolny internet LTE

Masakrycznie wolny internet LTE

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2020-06-18 16:25)

<div>Centrum Warszawy, jestem Klientem od wielu lat, wcześniej Orange, od 6 lat nju, ale tak tragicznie jak teraz jeszcze nie było. wróciłem do pracy w biurze po 11 tygodniach pracy zdalnej i przeżyłem niemały szok. LTE+ (z agregacją) 3mbps/0,5mbps w centrum Warszawy. i to nie tylko na nju. Mam telefon służbowy w Orange. ten same miejsce, taki sam zasięg, na obydwu LTE+ (więc podejrzewam, że ten sam nadajnik), wyniki osiągam porównywalne +/- 0,5mbps. Chyba tylko w Virgin jest gorzej (mam dodatkową kartę prepaid, z której czasem korzystam, mam porównanie).</div><div>
</div><div>i co najśmieszniejsze, jak przypadkiem połączę się ze zwykłym LTE (bez agregacji) to osiągam w Warszawie prędkości rzędu 40/30mbps prawie za każdym razem, poniżej 16mbps/6mbps nie schodzi. Ba, nawet na HSPA (3G) osiągam wyższe prędkości niż na LTE+.
</div><div>
</div><div>a o Obsłudze Klienta, szkoda gadać. wystarczy napisać im coś o problemach z zasięgiem, to potraktują się jak za przeproszeniem idiotę, choć mógłbyś im spokojnie zrobić wykład o technicznych zależnościach przenoszenia się fal radiowych.
</div>

~jest_zle

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2020-12-13 22:26)

Niedawno przeszedlem do NJU poniewaz potrzebowalem internetu mobilnego i specjalnie kupilem pod to router mobilny. Predkosc w centrum Wroclawia to w PORYWACH     1,2 megabity/s , przeciez to jest jakis cyrk :) ...


Dobrze ze umowa jest na czas nieokreslony poniewaz to byl pierwszy i ostatni miesiac w tym syfie.

~myradiel

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-01-29 16:37)

Jestem w nju prawie dwa lata i wszystko było ok, dopiero od jakiś 3 miesięcy jest masakra z internetem...  Jak się nie poprawi to zmieniam operatora... 

~regali

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-01-29 20:54)

to jest odpowiedź na post:

Jestem w nju prawie dwa lata i wszystko było ok, dopiero od jakiś 3 miesięcy jest masakra z internetem...  Jak się nie poprawi to zmieniam operatora... 

Ja jestem w nju od  3lat wszystko u mnie działa poprawnie . Jest to może jakieś tymczasowe zawieszenie . Jadnak jak ci się nie poprawi  życzę powodzenia w innej sieci .  Mysilsz , że gdzie indziej będzie lepiej . Wszystkie sieci działają na tej samej zasadzie .

~marjos

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-02-16 22:54)

Mam ten sam problem w serwisię twierdzili że to przez przeciążone nadajniki lte przęłączyłem w routerz na 3g i jest trochę lepiej 

~cześć

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-02-18 21:30)

Mam w ofercie 180giga,dla czego po 5 dniach zjada mi 150 giga. Nie oglądam non stop you tube. Wchodzę na Facebook i to wszystko. Chyba trzeba zmienić operatora.

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-02-18 22:38)

to jest odpowiedź na post:

Mam w ofercie 180giga,dla czego po 5 dniach zjada mi 150 giga. Nie oglądam non stop you tube. Wchodzę na Facebook i to wszystko. Chyba trzeba zmienić operatora.

Możesz zmienić operatora , ale najpierw sprawdz to że , Na Facebooku filmiki odtwarzają się automatycznie ? chyba że zmienisz to w ustawieniach aplikacji. Warto to zrobić, żeby zaoszczędzić trochę GB. Spójrz jednak prawdzie w oczy ? niektóre z tych nagrań i tak obejrzysz, zużywając transfer.

~marjos

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-02-19 06:03)

to jest odpowiedź na post:

Mam w ofercie 180giga,dla czego po 5 dniach zjada mi 150

Na szanującym sie forum moderator wywaliłby Twój post do śmietnika za brak związku z tematem. Ale jeżeli obsłufa form ma to gdieś, to ja też
Po pierwsze - gdzie masz te 180GB? W telefonie, czy karcie w rouerze?
Po drugie - jak sprawdzasz zużycie? Jakimś programem, czy na koncie w Nju?
Po trzecie - zainstaluj coś do monitorowania zużycia. I wyłącz autoaktualizacje.

Zajrzyj też do  https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,230800002,title,znikajace-gigabajty,watek ?

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-02-20 20:27)

to jest odpowiedź na post:

Na szanującym sie forum moderator wywaliłby Twój post do śmietnika za brak związku z tematem. Ale jeżeli obsłufa form ma to gdieś, to ja też
Po pierwsze - gdzie masz te 180GB? W telefonie, czy karcie w rouerze?
Po drugie - jak sprawdzasz zużycie? Jakimś programem, czy na koncie w Nju?
Po trzecie - zainstaluj coś do monitorowania zużycia. I wyłącz autoaktualizacje.

Zajrzyj też do  https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,230800002,title,znikajace-gigabajty,watek ?

Ale to nie jest "szanujące się forum". A moderatora tu od 3 lat nikt nie widział...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1645385022163

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2022-03-16 13:53)

to jest odpowiedź na post:

Mam w ofercie 180giga,dla czego po 5 dniach zjada mi 150 giga. Nie oglądam non stop you tube. Wchodzę na Facebook i to wszystko. Chyba trzeba zmienić operatora.


Kolejny, który wszedł na forum sie wypłakać - bo gdyby szukał pomocy, to po miesiącu dałby znać, czycoś się poprawiło

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Masakrycznie wolny internet LTE | krzysztof86 (25.01.2017, 12:49)

Mam taki problem z pakietem nju 40GB.


Internet LTE chodzi strasznie wolno ok. 1-2,5Mbps przez co nawet film YT 480p potrafi się zaciąć
Po przełączeniu rutera w tryb HSDPA osiąga szybkość 5-9<span >Mbps
<span >

<span >Co może powodować takie objawy?
<span >

<span >Inni operatorzy osiągają (dokładnie w tym samym miejscu i ruterze):
<span >- Orange ok 10<span >Mbps (przecież to te same nadajniki?!)
<span >- Play ok.17<span >Mbps
<span >- Plus ok. 15<span >Mbps
<span >

<span >Dodam, że to duże miasto.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników