Aplikacja dla iOS

 

Aplikacja dla iOS (2019-06-12 08:33)

Fajnie, że mówisz to innym użytkownikom sieci, a nie komuś z Biura Obsługi Klienta - na pewno by się popłakali z rozpaczy...

~jac

 

Aplikacja dla iOS (2019-07-25 19:52)

Co za sieć, zwykłej aplikacji nie są w stanie napisać. System iOS jest mało popularny w Polsce, co za bzdura, weźcie się lepiej do roboty. 

~adam007

 

Aplikacja dla iOS (2019-07-29 11:40)

Czy coś się zmieniło?
Kiedy aplikacja nju na IOS?
Mam iPada i nie mogę sprawdzić nic?
Nawet przez stronę bo chceode mnie potwierdzenia SMS a wspomnę że iPad nie obsługuje smsów. 

 

Aplikacja dla iOS (2019-08-14 00:43)

Hej :) Póki co nie ma planów wprowadzenia tej aplikacji. Przynajmniej taką informacja pojawiła się na facebooku nju. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 00:46 w dniu 2019-08-14]
 

Aplikacja dla iOS (2019-11-10 11:30)

Pierwszy raz się spotkałem, żeby ktoś nazwał ios systemem niestabilnym, najwiecej wirusów jest na androidzie, podejrzewam, ze o tym akurat wiecie doskonale.. nju powinno się rozwijać, każda sieć ma jjuz od dawna apke zarówno dla androida jak i ios?a. Stwórzcie w końcu aplikacja Nju dla ios?a!! 

~gdzierowery

 

Aplikacja dla iOS (2019-12-16 01:27)

20

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~undsoddx

 

Aplikacja dla iOS (2020-01-09 08:32)

to jest odpowiedź na post:

Witamy i dziękujemy za sugestię.
Niestety nie planujemy w najbliższym czasie aplikacji na iOS, gdyż system ten jest zbyt mało popularny w Polsce oraz niestabilny. Dlatego też produkcja takiej aplikacji jest ekonomicznie nieuzasadniona. Android Forever!


Pozdrawiamy

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~bart

 

Aplikacja dla iOS (2020-01-09 08:36)

Większej bzdury nie słyszałem!!! iOS mało popularny?! Dziwne ze połowa ludzi których znam lub większość posiada iPhone ponieważ iOS jest najbardziej stabilny... 

~bart

 

Aplikacja dla iOS (2020-03-10 16:10)

Wg. Orange użytkownicy nju Mobile to miłośnicy tanich tel z Androidem. App na iOS nigdy nie będzie.

~wlad

 

Aplikacja dla iOS (2020-05-08 22:05)

Do huja pana będzie ta apka czy mam to wszystko pierdolnąć i przejść do konkurencji nieroby

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lukaszslllllll

odpowiedź

Aplikacja dla iOS | ~bart (09.01.2020, 08:36)

Większej bzdury nie słyszałem!!! iOS mało popularny?! Dziwne ze połowa ludzi których znam lub większość posiada iPhone ponieważ iOS jest najbardziej stabilny... 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników