forumnju z rachunkiemofertaKolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł

Kolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł

 

Kolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł (2017-01-09 21:14)

Wszytko ok. Po napisaniu reklamacji skorygowano moja fakturę i faktycznie mam zaplacic 29 zł + 0.50 zł za półączenie że stacjonarnym :) dziękuję za szybką reakcję.

 

Kolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł (2017-01-09 22:38)

@zaq26
reklamacja złożona i rozpatrzona pozytywnie.
Sam widzisz, że ilość Twoich emocji jakie włożyłeś w tę sprawę była nieadekwatna do sytuacji.
Już groziłeś rezygnacją, niemal chciałeś stworzyć Komitet Obrony Klienta ;-)
A od samego początku w tym wątku zostało napisane, jest problem z pierwszą fakturą to składasz reklamację i kolejne faktury powinny być OK.

Ludzie mają tendencję do krzyku i robienia zadymy zanim jeszcze pojawi się faktyczny i konkretny powód.

@gość1483819379797
Na forum nie ma kontaktu z BOK, więc nie podziękujesz pracownikom za szybkie rozpatrzenie reklamacji.
Na przyszłość pamiętaj, że maksymalny czas rozpatrzenia reklamacji wynosi ustawowo 30 dni, więc czasem może to trwać dłużej.

 

Kolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł (2019-08-08 17:18)

to jest odpowiedź na post:

@~zaq26

nie panikuj.
W Nju faktycznie bywa problem z pierwszą fakturą za pierwszy niepełny okres.
Ja nigdy problemu nie miałem z pierwszą fakturą, być może dlatego, że najpierw zmieniałem okres rozliczeniowy na zgodny z miesiącem kalendarzowym, także na czas przeniesienia numeru wszystko było niejako ustawione i system był już odświeżony.
Tak samo robiłem wszystkim znajomym, którym przenosiłem numery i obeszło się bez reklamacji.

Natomiast jeśli komuś pojawi się problem z pierwszą fakturą to po reklamacji wszystko powinno być OK.
Zamiast panikować i denerwować się to należy zachować spokój jeśli jesteśmy pewni, że jako klient spełniliśmy wszystkie wymogi, a problem tkwi po stronie operatora.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jola22095

 

Kolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł (2022-04-11 21:49)

Tyle lat minęło a problem ten sam. Właśnie dostałem 68 zł zamiast 29+9.
Mam nadzieję że anulują. Tylko po co denerwować ludzi ?!!!

 

Kolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł (2022-04-19 17:27)

555

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ghovjnjv

odpowiedź

Kolosalny rachunek 52.53zł! Skąd tak dużo?! Miało być 29zł | marpat1105 (01.12.2016, 11:06)

Witam serdecznie.
A więc, mam pytanie forumowicze. 
Przystąpiłem do oferty nju z rachunkiem, przenosiłem numer z plusa. Pani zapewniała mnie, że zrobią to jak najszybciej ale już wtedy były problemy i cały termin przesunął się o tydzień czasu.

Ale do rzeczy, zapewniony że będę płacić maksymalnie 29zł przy założeniu że nie wykonam połączeń na stacjonarne, albo poza granice naszego kraju, spokojnie czekam na rachunek. I dostałem! ponad <u >52zł!
Przewertowałem wszystkie moje wykonywane połączenia i ani jednego nie miałem na stacjonarne, lub co gorsza za granice. Co mam zrobić? 
Napisałem już jedną "reklamacje".
Ale nie mam w ogóle zamiaru zapłacić tego rachunku, skoro czytając tysiąc razy aneks umowy widze że wykonując połączenia w kraju na komórki, lub też piszac sms i korzystając z internetu do 10GB (nawet tego nie wykorzystałem w pełni) To powinniem zapłacić nie więcej jak 29zł. A tu takie coś :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników