forumstrona www, moje kontostronaCo się stało z gadżetami w sklepie?

Co się stało z gadżetami w sklepie?

 

Co się stało z gadżetami w sklepie? (2016-12-01 05:14)

Czy ktoś zauważył i wie dlaczego ze sklepu nju zniknęła możliwość zakupu gadżetów Nju? Akurat uzbierało mi się teochę zbędnych pky Payback i chciałem wykorzystać na jakiś kubek termiczny czy coś a tu klops... wielkie zdziwienie bo sklep z gadżetami zniknął całkowicie :(

 

Co się stało z gadżetami w sklepie? (2016-12-01 12:27)

nie zauważyłem, bo nie korzystam z tego typu gadżetów, bo są mi zwyczajnie zbędne i nie warte tych punktów.
Jak już to pkt payback zużywałem na rabaty na paliwo na stacjach BP itp.

 

Co się stało z gadżetami w sklepie? (2016-12-01 16:49)

Ja również wydaję pkt Payback na paliwo BP bo to chyba jedyne sensowne wykorzystanie tych pkt biorąc pod uwagę "ceny" nagród w katalogu.


Natomiast potrzebuję jakiś kubek termiczny do auta a niecały miesiąc temu właśnie taki widziałem w sklepie Nju z tym zabawnym ludzikiem z logo :) Wydał mi się idealnym zakupem, no ale skoro gadżetów już nie ma to tragedia żadna. Zostaje coś z Alledrogo :)

odpowiedź

Co się stało z gadżetami w sklepie? | ciajus (01.12.2016, 05:14)

Czy ktoś zauważył i wie dlaczego ze sklepu nju zniknęła możliwość zakupu gadżetów Nju? Akurat uzbierało mi się teochę zbędnych pky Payback i chciałem wykorzystać na jakiś kubek termiczny czy coś a tu klops... wielkie zdziwienie bo sklep z gadżetami zniknął całkowicie :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników