forumnju na kartęofertaformularz kontaktowy

formularz kontaktowy

 

formularz kontaktowy (2018-12-30 22:36)

Dobry wieczór. Proszę zadzwonić do Biura Obsługi Klienta - 690610610, sprawdzą to. Pozdrawiam :)

 

formularz kontaktowy (2019-05-09 16:29)

Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć dlaczego od kilku godzin mam tylko połączenia alarmowe a roaming międzynarodowy mam włączony a jestem aktualnie w Niemczech 

 

formularz kontaktowy (2019-05-09 19:14)

A skąd my, uzytkownicy mamy wiedzieć?
<div>Dzwoń do BOK.</div><div>
</div><div>P.S. jaki to ma zwiazek z formularzem kontaktowym?
</div>

~jac

 

formularz kontaktowy (2020-05-14 12:14)

11.05 doszła moja wpłata za usługi lecz nie odnowiły mi się rozmowy oraz internet co zrobić w danej sytuacji?

 

formularz kontaktowy (2020-05-14 12:56)

Dzień dobry :) Usługi odnawiają się zgodnie z cyklem usługi obniżającej koszty połączeń, a nie z dniem doładowania konta. O cyklu informują SMS-y, które są wysyłane na Twój numer. Jeżeli mimo nowego cyklu usługa się nie odnowiła,  skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem *610 (690610610 z numeru w innej sieci). Pamiętaj, że najpierw pobiera środki z konta do kwoty limitu, a dopiero potem połączenia są realizowane bezpłatnie, Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 14:12 w dniu 2020-05-14]
 

formularz kontaktowy (2020-05-18 13:02)

Formularz kontaktowy nie działa. Dostaję informację "nie udalo się wysłać wiadomości" bez podania przyczyny. Wszystkie pola są prawidłowo wypełnione (jak dotychczas), załączniki mają dobry rozmiar i rozszerzenia.

 

formularz kontaktowy (2020-05-18 13:40)

Hej :)  Czytałam, że jest jakiś problem z  wysłaniem reklamacji przez formularz. Spróbuj może zmienić kategorię zgłoszenia, potem i tak w BOK zmienią na właściwą. Pozdrawiam :)

 

formularz kontaktowy (2021-04-19 07:31)

Witam,
Proszę przywrócić mi pełny zasięg. Obecnie mam 1-2 kreski w centrum Bydgoszczy. Inaczej rezygnuję z Państwa usług. Mam u Was numer na kartę i internet. Już kiedyś miałem taką samą sytuację.


Pozdrawiam

~robert

 

formularz kontaktowy (2021-04-19 20:14)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
Proszę przywrócić mi pełny zasięg.

Nie mam najmniejszego zamiaru przywracac Ci czegokolwiek.
Dlaczego? Bo jestes kolejną osobą zdolna inaczej, która nie widzi różnicy między forum użytkowników a Biurem Obsługi Klienta

 

formularz kontaktowy (2021-09-24 14:52)

Miałem umowę na internet i po nie zapłaceniu na czas (któryś z kolei) została ona anulowana dlaczego?

odpowiedź

formularz kontaktowy | ~benita (15.09.2016, 23:44)

gdzie jest na tej stronie jakiś kontakt do kogoś kompetentnego??? Po wyborze: mapa serwisu - formularz kontaktowy wyskakuje "ups! 404", założyć konta też nie można, zarejestrować numeru przez dodanie do innego też nie powiodło się... co za beznadziejna sieć!!!!! Coś tu w ogóle działa???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników