forumnju na kartęofertaformularz kontaktowy

formularz kontaktowy

 

formularz kontaktowy (2016-09-15 23:44)

gdzie jest na tej stronie jakiś kontakt do kogoś kompetentnego??? Po wyborze: mapa serwisu - formularz kontaktowy wyskakuje "ups! 404", założyć konta też nie można, zarejestrować numeru przez dodanie do innego też nie powiodło się... co za beznadziejna sieć!!!!! Coś tu w ogóle działa???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~benita

 

formularz kontaktowy (2016-09-23 21:08)

Prawdopodobnie byla awaria serwisu obecnie wszystko dziala prawidlowo.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

formularz kontaktowy (2016-09-24 14:15)

@abc
~benita ma rację i ten link nie działa prawidłowo. W teorii powinien być poprawiony, w praktyce raczej nikt palcem nie kiwnie, bo dla działu IT to "drobiazg" nie warty ich ciężkiej i kosztownej pracy.
Błąd 404 pojawia się, gdy użytkownik jest niezalogowany.
Będąc zalogowanym wszystko działa OK, bo formularz kontaktowy z założenia jest dostępny dla zalogowanych osób.

[edytowane przez nju_klient o 14:16 w dniu 2016-09-24]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

formularz kontaktowy (2016-09-24 16:53)

Dzięki za info. Niestety ja nie mogę się zarejestrować na tej stronie, prawdopodobnie dlatego, że karta jest niezarejestrowana, po wpisaniu nr tel. podczas rejestracji na stronie nie przychodzi sms, wiec lipa. Chciałam dowiedzieć się jak zarejestrować starter, w salonie orange odmówili mi rejestracji, do innego numeru telefonu też się nie dało. Na chwilę obecną pozostaje Federacja Konsumentów, by odzyskać kasę wydaną na nieaktywny starter.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~benita

 

formularz kontaktowy (2017-02-13 20:37)

Dzień dobry,
Po opłaceniu rachunku ,następnego dnia dostałam smsa ponaglającego mnie to opłacenia faktury. Jak mogę wyjasnic tą sprawę?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karolina

 

formularz kontaktowy (2017-10-24 20:31)

kkk

[edytowane przez gość1508869909783 o 20:32 w dniu 2017-10-24]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

formularz kontaktowy (2017-10-25 08:55)

Może wypada najpierw zarejestrować się na stronie? https://www.njumobile.pl/rejestracja?w=registration

Jak możesz oczekiwać, ze przyjdzie ci sms na numer, który jest nieaktywny XD ?

Poza tym kartę możesz zarejestrować w żabce. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~boniek

 

formularz kontaktowy (2018-10-17 20:29)

Proszę o wyjaśnienie dlaczego po przekroczeniu granicy już na terenie Polski, i po uruchomieniu telefonu komórkowego został włączony roaming, który pobrał ogromną opłatę? Uważam to za nadużycie, ponieważ była to już Polska storna ( minimum 8 km po przekroczeniu granicy) . Jest to nieuczciwe. Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji oraz pozytywne rozpatrzenie. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

formularz kontaktowy (2018-10-17 21:14)

Cześć. Nieste<span >ty tutaj nikt nie rozpatrzy Twojej reklamacji, ponieważ to forum użytkowników nju, a nie Biuro Obsługi Klienta. Mogę Ci tylko podpowiedzieć, że zasięgi sieci nie rozróżniają granic kraju, nakładają się na siebie i mogą sięgać daleko poza granice kraju.<span >  Jak masz włączony w telefonie automatyczny wybór sieci to możesz połączyć się przebywając w kraju z nadajnikiem o silniejszym zasięgu spoza strefy 1 np. ukraińskim czy białoruskim i tak działa sieć u każdego operatora. Dlatego, aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją w przyszłości , warto wybrać w ustawieniach telefonu ręczny wybór operatora, wówczas nie ma opcji byś automatycznie połączył się z nadajnikiem spoza kraju. <span >Reklamację możesz wysłać przez formularz kontaktowy. Jeśli wcześniej nie miałeś reklamacji w takiej sprawie to będziesz mógł  jednorazowo liczyć na zwrot środków.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

formularz kontaktowy (2018-12-30 19:39)

<div>dzień dobry</div><div>miałem zarejestrowany na siebie numer na kartę, ale syn zgubił telefon z tą kartą. Gdzie mogę sprawdzić, czy ten numer nadal należy do mnie?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~pidut

odpowiedź

formularz kontaktowy | ~benita (15.09.2016, 23:44)

gdzie jest na tej stronie jakiś kontakt do kogoś kompetentnego??? Po wyborze: mapa serwisu - formularz kontaktowy wyskakuje "ups! 404", założyć konta też nie można, zarejestrować numeru przez dodanie do innego też nie powiodło się... co za beznadziejna sieć!!!!! Coś tu w ogóle działa???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników