forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie do nju dodatkowy za 9zł

Przeniesienie do nju dodatkowy za 9zł

 

Przeniesienie do nju dodatkowy za 9zł (2016-09-24 13:43)

Witam serdecznie.

Jestem w nju z rachunkiem. Chciałbym przenieść numer mojej drugiej połówki do nju dodatkowy za 9zł miesięcznie, tak by miała wszystko to co ja mam. Znacznie ograniczyłoby to nam koszty. Nie chcę jednak, by trzeba było zmieniać numer, bo potem trzeba to robić we wszystkich instytucjach, u znajomych itd.

Niestety, aby przenieść numer na abonament od innego operatora, to dane u innego operatora muszą być zgodne z danymi głównego numeru nju, czyli moimi. Oczywiści tak nie jest, bo dziewczyna ma umowę na abonament na siebie.

Czy jednak jest możliwość, by przenieść taki numer zarejestrowany na dziewczynę najpierw do oferty nju na kartę, a potem z nju na kartę do numer dodatkowego bez wymogu, o którym napisałem w drugim akapicie? Czy też jedyną opcją jest wyrobienie nowego numer?

Pozdrawiam.

~bld

 

Przeniesienie do nju dodatkowy za 9zł (2016-09-24 15:03)

Nju Główny i Nju Dodatkowy MUSZĄ być zarejestrowane na jedną i tę samą osobę i tego wymogu w żaden sposób nie zmienisz.

Jeśli nie dopuszczacie cesji, czyli aby numer Twojej dziewczyny był przepisany na Ciebie to nie możecie korzystać z Nju Dodatkowy i tyle w temacie.
Jeśli Twoja dziewczyna jednak Ci zaufa to najlepiej niech wypowie abonament i przejdzie do oferty na kartę. Następnie w ramach oferty na kartę robicie cesję, a Ty potem przenosisz numer jako Nju Dodatkowy. Zakładam, że Twoja dziewczyna nie ma obecnej umowy z cyrografem, czyli może ją wypowiedzieć w każdej chwili bez konsekwencji.

Taki tandem wymaga faktycznego zaufania i też godności, aby w przyszłości jeśli związek się rozpadnie to oddać numer.
W życiu ludzie potrafią być zawistni i zrobią wszystko, aby z zemsty drugiemu uprzykrzyć życie.
Ale są też tacy co potrafią kończyć z klasą i nie ma problemu.

[edytowane przez nju_klient o 15:07 w dniu 2016-09-24]

odpowiedź

Przeniesienie do nju dodatkowy za 9zł | nju_klient (24.09.2016, 15:03)

Nju Główny i Nju Dodatkowy MUSZĄ być zarejestrowane na jedną i tę samą osobę i tego wymogu w żaden sposób nie zmienisz.

Jeśli nie dopuszczacie cesji, czyli aby numer Twojej dziewczyny był przepisany na Ciebie to nie możecie korzystać z Nju Dodatkowy i tyle w temacie.
Jeśli Twoja dziewczyna jednak Ci zaufa to najlepiej niech wypowie abonament i przejdzie do oferty na kartę. Następnie w ramach oferty na kartę robicie cesję, a Ty potem przenosisz numer jako Nju Dodatkowy. Zakładam, że Twoja dziewczyna nie ma obecnej umowy z cyrografem, czyli może ją wypowiedzieć w każdej chwili bez konsekwencji.

Taki tandem wymaga faktycznego zaufania i też godności, aby w przyszłości jeśli związek się rozpadnie to oddać numer.
W życiu ludzie potrafią być zawistni i zrobią wszystko, aby z zemsty drugiemu uprzykrzyć życie.
Ale są też tacy co potrafią kończyć z klasą i nie ma problemu.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników