forumstrona www, moje kontomoje kontoprzekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2020-12-20 11:11)

to jest odpowiedź na post:

Jakoś widzę mało spójności w twojej wypowiedzi. Skoro dostałeś odpowiedz , to musieli też dostać pismo od ciebie . A piszesz że nie ma z nimi kontaktu mailowego . Poza tym skoro logujesz się na swoje konto t masz możliwość skorzystać z formularza kontaktowego . Gie tu sens i logika . Poza tym rodzaje kontaktu są różne , wystarczy tylkochę żeby z nich skorzystać . <font face="Arial" size="1"><font face="Arial" size="1">Wszystkie reklamacje dotyczące usług świadczonych przez Operatora można zgłaszać telefonicznie, pisemnie oraz elektronicznie.
Pozdrawiam
</font></font>

Bo widzisz, to jest tak: zapytanie o zwrot środków zadałem poprzez formularz jeszcze przed rozwiązaniem umowy. Odpowiedź dostałem z maila obsluga@nju... . Ale gdy chciałem wysłać dyspozycję to dostałem zwrotkę  od Orange że ten adres już jest nieczynny. Z kolei na konto klienta mogę się zalogować i to w sumie jedyne co jeszcze mogę. Brak informacji o fakturach, o środkach, formularz nie działa. Teraz już nie ma niespójności?

~wgd

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2020-12-20 11:15)

to jest odpowiedź na post:

Bo widzisz, to jest tak:

  
i jeszcze jedno: ja nie chcę złożyć reklamacji, tylko złożyć dyspozycję zwrotu środków, a ta musi zawierać to co już podali wcześniej. Bez e-maila i działającego formularza pozostaje tylko tradycyjna poczta.

~wgd

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2021-02-12 23:09)

Hej :) W związku z decyzją U0KiK od 15.02.2021 nju wprowadza możliwość zwrotu środków pozostałych z doładowań w przypadku upływu okresu na odbieranie połączeń lub przeniesienia numeru do innej sieci.  Szczegóły pod linkiem: http://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/komunikat_mozliwosc_zwrotu_srodkow_w_nju_na_karte.pdf. Od 15.02.2021 ma być dostępny formularz na stronie. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:09 w dniu 2021-02-12]

odpowiedź

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie | michalg123 (13.09.2016, 20:58)

Chciałbym przekazać moje środki na :
1) inny numer nju.
2) przelać  na konto

Jak to zrobić?
Pozdrawiam
M
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników