forumstrona www, moje kontomoje kontoprzekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2016-09-13 20:58)

Chciałbym przekazać moje środki na :
1) inny numer nju.
2) przelać  na konto

Jak to zrobić?
Pozdrawiam
M

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2016-11-17 10:33)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym przekazać moje środki na :
1) inny numer nju.
2) przelać  na konto

Jak to zrobić?
Pozdrawiam
M

~alk

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2016-11-25 21:06)

Nie ma możliwości przelania środków na inny numer a tym bardziej na konto bankowe. Kiedyś była taka opcja w Orange, ale w Nju nie było, nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Jedyny sposób to wykorzystać te środki na połączenia/smsy/internet bądź zakup doładowań etc. w formie sms premium.

~ciajus

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2018-01-11 23:54)

zlodziejstwo i tyle 

~tom2

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2018-01-12 06:40)

to jest odpowiedź na post:

zlodziejstwo i tyle 

Raczej Twój analfabetyzm. Pewnie jak większośc społeczeństwa nie czytasz regulaminów, a potem masz pretensje do wszystkich - pokaż mi punkt zasad  świadczenia usług, w którym piszą o mozliwości zwrotu środków.

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2020-11-25 23:06)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym przekazać moje środki na :
1) inny numer nju.
2) przelać  na konto

Jak to zrobić?
Pozdrawiam
M

~gość1606342012467

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2020-11-26 00:04)

Hej :) Takiej możliwości nie ma, ani w jednym, ani w drugim przypadku. Pozdrawiam :) 

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2020-12-19 21:43)

to jest odpowiedź na post:

          Dyspozycja zwrotu środków na konto bankowe powinna zawierać:
 - numer konta Klienta,
 - dane odbiorcy zwrotu, 
 - numer konta bankowego na który ma być zrealizowany zwrot, 
 - kwotę zwrotu (brak kwoty oznacza wartość nadpłaty), -
 dane do kontaktu (imię i nazwisko lub nazwa Klienta, adres e-mail lub numer telefonu).
Środki zostaną zwrócone w ciągu 7 dni. 




To jest odpowiedź na zapytanie o zwrot niewykorzystanych środków po przeniesieniu numeru do innego operatora.
Tyle że jest taki jeden maluśki problemik: nie ma żadnego adresu e-mail na który możnaby wysłać dyspozycję, a formularz kontaktowy nie działa chyba po rezygnacji z ich usług.

[edytowane przez wgd o 21:50 w dniu 2020-12-19]
 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2020-12-19 21:46)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Takiej możliwości nie ma, ani w jednym, ani w drugim przypadku. Pozdrawiam :) 




Tak? UOKiK jest innego zdania

 

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie (2020-12-20 06:50)

to jest odpowiedź na post:




To jest odpowiedź na zapytanie o zwrot niewykorzystanych środków po przeniesieniu numeru do innego operatora.
Tyle że jest taki jeden maluśki problemik: nie ma żadnego adresu e-mail na który możnaby wysłać dyspozycję, a formularz kontaktowy nie działa chyba po rezygnacji z ich usług.

Jakoś widzę mało spójności w twojej wypowiedzi. Skoro dostałeś odpowiedz , to musieli też dostać pismo od ciebie . A piszesz że nie ma z nimi kontaktu mailowego . Poza tym skoro logujesz się na swoje konto t masz możliwość skorzystać z formularza kontaktowego . Gie tu sens i logika . Poza tym rodzaje kontaktu są różne , wystarczy tylkochę żeby z nich skorzystać . <font face="Arial" size="1"><font face="Arial" size="1">Wszystkie reklamacje dotyczące usług świadczonych przez Operatora można zgłaszać telefonicznie, pisemnie oraz elektronicznie.
Pozdrawiam
</font></font>

~gość1608441588406

odpowiedź

przekazanie przelew doładowanie innego numeru niewykorzystanych środków na koncie | michalg123 (13.09.2016, 20:58)

Chciałbym przekazać moje środki na :
1) inny numer nju.
2) przelać  na konto

Jak to zrobić?
Pozdrawiam
M
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników