forumnju z rachunkiemusługiNju internetow - ustawienia.

Nju internetow - ustawienia.

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-12-05 12:07)

Za każdą zmianą karty/telefonu trzeba na nowo konfigurować - albo przez wysłanie SMS, albo ręcznie.
Konfigurację możesz przeprowadzac kiedy chcesz i ile razy chcesz.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju internetow - ustawienia. (2019-12-05 13:05)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Czy ktoś może mi pomóc ?. Mianowicie nie mam internetu na telefonie. 2  dni temu przełożyłam kartę z play na nju i chyba nie skonfigurowałam telefonu pewnie dlatego nie ma internetu. Jak to zrobić ? Można w ogóle zrobić tą konfigurecje jeszcze teraz ?. 




Hej :) Powinno pomóc zrestartowanie ustawień sieciowych. Jeżeli nie, to ręcznie trzeba wprowadzić konfigurację. Szczegóły postępowania w obydwu przypadkach znajdziesz pod poniższym linkiem. Pozdrawiam :) 


https://www.njumobile.pl/obsluga/pomoc-techniczna,konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefonie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju internetow - ustawienia. (2019-12-13 12:36)

Witam mam problem z konfiguracja routera ZTE MF283+ i karta internet NJU.
Wiele lat działał mi w ORANGE, Ww NJU powinien działać z roamingiem Orange podobno....bez problemu.Wspomnę   ,że karta sim NJU działa w innym routerze bez sim-loka,   jak również w telefonie, natychmiast po uruchomieniu.Proszę o jakieś konkretne rady

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju internetow - ustawienia. (2019-12-13 14:52)

<div>Witam a ja mam problem z NJu chodzi o UpLoad mam w granicach 0.23Mbps :( czasami i 0Mbps. Dwonload jest ok bo w granichach 20Mbps więc nie wiem czy to wina karty sim bo na pewno nie telefonu.</div><div>
</div><div>Miejscowość Skierniewice chyba że Oragne ma jakąś awarię.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~suchy.

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-12-13 16:51)

to jest odpowiedź na post:


Witam a ja mam problem z NJu chodzi o UpLoad mam w granicach 0.23Mbps :( czasami i 0Mbps. Dwonload jest ok bo w granichach 20Mbps więc nie wiem czy to wina karty sim bo na pewno nie telefonu.


Miejscowość Skierniewice chyba że Oragne ma jakąś awarię.




Cześć :) Wyślij zgłoszenie techniczne w tej sprawie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Sprawdzą co się dzieje w Twojej lokalizacji. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 16:52 w dniu 2019-12-13]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju internetow - ustawienia. (2021-08-16 16:12)

wspomniany tutaj wyżej router dwr-921. Trochę czasu i żonglowania kartami sim zajęło mi zorientowanie się, że slot na kartę sim ma pewien luz i trzeba kartę docisnąć jakąś tekturką do styczników, a wcześniej objawy podobne. Może komuś się przyda.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~piotr3

odpowiedź

Nju internetow - ustawienia. | ~cyberek (29.08.2016, 21:35)

Dzień dobry.
Pierwszy raz mam problem z ustawieniem routera do obsługi sieci NJU internetowy.
Podaję apn, użytkownika i hasło: internet, wpisuję też pin - niestety internet nie działa.
Dodam, że router prawidłowo działa z cp, plus.
Bardzo proszę o pomoc w ustawieniach.
Tomek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 1 zalogowanych użytkowników