forumnju z rachunkiemusługiNju internetow - ustawienia.

Nju internetow - ustawienia.

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-10-30 15:11)

to jest odpowiedź na post:

A mi nie działa internet na telefonie i na modemie. Sprawdzane było na trzech telefonach i dwóch modemach. Chodzi o nju internetowy. Dzwonić można bo próbowałem natomiast internet zero 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luki

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-10-30 22:27)

to jest odpowiedź na post:


Na takich ustawieniach w Mobile Partner (modem Huawei) mam połączenie w nju na kartę:
APN : Statycznie
APN: internet
Numer dostępowy: *99#
Nazwa użytkownika :
Hasło :
Ustawienia protokołu uwierzytelniania: CHAP

Weryfikacja PIN jest wyłączona. Ten profil jest domyślny dla Orange, dla nju też się sprawdza.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luki

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-10-30 22:29)

to jest odpowiedź na post:

<span >N<span >iestety nie działa. Jest normalnie połączony, zasięg również jest mimo to nic nie można zrobić. Brat sprawdzał na starym tel i niby chodzi. Dodam, że mam również abonament telefoniczny z nju z internetem i gdy karte włoże do modemu internet chodzi. Na tel również. A nju internetowy niestety nie.
Na takich ustawieniach w Mobile Partner (modem Huawei) mam połączenie w nju na kartę:
APN : Statycznie
APN: internet
Numer dostępowy: *99#
Nazwa użytkownika :
Hasło :
Ustawienia protokołu uwierzytelniania: CHAP

Weryfikacja PIN jest wyłączona. Ten profil jest domyślny dla Orange, dla nju też się sprawdza.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luki

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-11-02 10:23)

Dlatego na tej stronie nie ma rak prostej a zarazem przydatnej funkcji jak kopiowanie numeru konta do wpłat? Proste kopiuj do schowka i nie miałbym obsuwy w płatnością bo jak pomyśle, ze muszę za każdym razem ten nr przepisać to robię to w ostatnim momencie, czyli jak zablokujecie mi połączenia...

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-11-02 13:20)

Jeżeli nie ma tej funkcji, to nie możesz zapisać numeru konta w pliku albo dodać do listy odbiorców zdefiniowanych w ustawieniach konta bankowego zamiast za każdym razem przepisywać? W nju jest możliwość skorzystania z polecenia zapłaty, bank samodzielnie będzie opłacał faktury pod warunkiem zapewnienia środków na rachunku bankowym.

Edit: sprawdziłam, jak wejdziesz w zakładkę faktury jest numer konta do wpłaty, który bez problemu można skopiować.

[edytowane przez pilotka o 17:26 w dniu 2018-11-02]
 

Nju internetow - ustawienia. (2018-12-18 23:38)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry.
Pierwszy raz mam problem z ustawieniem routera do obsługi sieci NJU internetowy.
Podaję apn, użytkownika i hasło: internet, wpisuję też pin - niestety internet nie działa.
Dodam, że router prawidłowo działa z cp, plus.
Bardzo proszę o pomoc w ustawieniach.
Tomek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1545172716754

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-06-21 22:30)

Hej, właśnie udało mi się skonfigurować internt NJU na Dlink DWR-921. Poniżej zamieszczam ściągę dla potomnych :)


<a href="https://ibb.co/64JBpWV">Nju-konfiguracja-dwr-921

~gość1561149026755

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-06-21 22:31)

to jest odpowiedź na post:

Hej, właśnie udało mi się skonfigurować internt NJU na Dlink DWR-921. Poniżej zamieszczam ściągę dla potomnych :)


<a href="https://ibb.co/64JBpWV" class="">Nju-konfiguracja-dwr-921

 Dodam, że w Passwordach wpisałem: internet

~gość1561149026755

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-10-16 14:19)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry.
Pierwszy raz mam problem z ustawieniem routera do obsługi sieci NJU internetowy.
Podaję apn, użytkownika i hasło: internet, wpisuję też pin - niestety internet nie działa.
Dodam, że router prawidłowo działa z cp, plus.
Bardzo proszę o pomoc w ustawieniach.
Tomek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~daniel139

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-12-05 11:39)

Witam. Czy ktoś może mi pomóc ?. Mianowicie nie mam internetu na telefonie. 2  dni temu przełożyłam kartę z play na nju i chyba nie skonfigurowałam telefonu pewnie dlatego nie ma internetu. Jak to zrobić ? Można w ogóle zrobić tą konfigurecje jeszcze teraz ?. 

~angela1

odpowiedź

Nju internetow - ustawienia. | ~cyberek (29.08.2016, 21:35)

Dzień dobry.
Pierwszy raz mam problem z ustawieniem routera do obsługi sieci NJU internetowy.
Podaję apn, użytkownika i hasło: internet, wpisuję też pin - niestety internet nie działa.
Dodam, że router prawidłowo działa z cp, plus.
Bardzo proszę o pomoc w ustawieniach.
Tomek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników