forumnju z rachunkiemusługinju inernetowy 40GB - wielka sciema

nju inernetowy 40GB - wielka sciema

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2019-11-27 19:38)

to jest odpowiedź na post:


Dzięki za odpowiedź.
Zdecyduje na NjuMobile, bo Play to tragedia.
W związku z tym zapytam:
<font color="#185d68">
</font>
- w jaki sposób można w razie czego rozwiązać umowę skoro nigdzie nie ma BOK, a punkty Orange tego nie obsługują ?
-  czy ktoś wie, czy czas usługi startuje w momencie podpisania umowy na papierze czy w momencie pierwszego zalogowania się Tego numeru w sieci ?
- jakie urządzenie (chyba modem) polecacie do obsługi karty SIM ? Których Nie polecacie, które są problematyczne ?
Teraz używam smartfona ale pada w nim bateria więc chyba będę musiał coś kupić.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1574879880029

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2020-01-22 20:55)

Kolego! Każdy (!) operator ZAWSZE(!)  na początku umowy przydziela limity minut, danych etc. na część okresu rozliczeniowego do pełnego cyklu. "Przerobiłem" tą kwestię w każdej sieci i faktycznie tak jest. Jeżeli chodzi o nju internetowy to jestem już ponad 2 lata i mam 120 GB limitu więc nie pisz BZDUR. Rzeczywiście mylące może być naliczanie danych. Tutaj jest to tak sprytnie zrobione, że na początku cyklu naliczają za każdy "kb" i to całkiem dużo (nie pamiętam dokładnie ile). Jeśli zaś kwota rachunku osiągnie 29 PLN to już nie naliczają i pod tym mogę się podpisać obiema rękami. Jest jeszcze jeden plus o którym tutaj chyba nikt nie wspomniał; jeżeli jakimś cudem nie włączysz urządzenia a tym samym nie skorzystasz z netu przez cały cykl rozliczeniowy (ja mam tak często) to ci nie naliczą ANI ZŁOTÓWKI (!) i trochę rymu A STAŻ W SIECI LECI :) to chyba wyczerpuje Twoje wątpliwości.     

~wojtek9293

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2020-01-22 20:55)

Kolego! Każdy (!) operator ZAWSZE(!)  na początku umowy przydziela limity minut, danych etc. na część okresu rozliczeniowego do pełnego cyklu. "Przerobiłem" tą kwestię w każdej sieci i faktycznie tak jest. Jeżeli chodzi o nju internetowy to jestem już ponad 2 lata i mam 120 GB limitu więc nie pisz BZDUR. Rzeczywiście mylące może być naliczanie danych. Tutaj jest to tak sprytnie zrobione, że na początku cyklu naliczają za każdy "kb" i to całkiem dużo (nie pamiętam dokładnie ile). Jeśli zaś kwota rachunku osiągnie 29 PLN to już nie naliczają i pod tym mogę się podpisać obiema rękami. Jest jeszcze jeden plus o którym tutaj chyba nikt nie wspomniał; jeżeli jakimś cudem nie włączysz urządzenia a tym samym nie skorzystasz z netu przez cały cykl rozliczeniowy (ja mam tak często) to ci nie naliczą ANI ZŁOTÓWKI (!) i trochę rymu A STAŻ W SIECI LECI :) to chyba wyczerpuje Twoje wątpliwości.     

~wojtek9293

odpowiedź

nju inernetowy 40GB - wielka sciema | angry (08.07.2016, 17:41)

Dalem sie nabrac na reklame. Wzialem pakiet njuinternetowy gdzie za 29zl mialem miec 40GB bez limitu, a tu paru dniach uzytkownia okazalo sie ze limit jest ustawiony na 16GB i aby korzystac z pelnej predkosci zycza sobie aby dokupic dodatkowy pakiet internetowy.

Mam 14 dni aby rozwiac umowe i chyba tak zrobie :-)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników