forumnju z rachunkiemusługinju inernetowy 40GB - wielka sciema

nju inernetowy 40GB - wielka sciema

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 01:26)

Jeśli ktoś korzysta z nju internet za 29 to proszę o kontakt na kris13250@gmail.com. Mega ważne. Chodzi mi o to czy daje radę ten net na router stacjonarny??? Błagam o odpowiedź!!!

~kris3

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 07:44)


 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 07:47)

a czy może mi ktoś podpowiedzieć w którym miejscu na stronie "moje konto" znajduje się informacja podająca ile mam GB w moim njuinternetowy i czy można w jakiś sposób  na bieżąco kontrolować ile jeszcze tego pozostało mi w cyklu miesięcznym? z góry dziękuję za odpowiedź.

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2017-12-16 17:16)

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-01-03 18:39)

Nie polecam Nju mobile, są niepoważni. Po raz drugi kurier nie dostarczył od nich umowy. Po licznych probach i długich minutach oczekiwania udało się z nimi skontaktować. Odpowiedz była jedna - nie odpowiadają na kuriera. Ok, niech wezmą tylko pod uwagę to, ze może warto zmienić DPD na inna firmę kurierską, których jest dość duży wybór. Kurier kpi sobie z klienta, nie dostarcza przesyłki a podaje do wiadomości, ze odbiorca nieobecny. DPD zrzuca winę na Nju a Nju na DPD. Jeden wart drugiego. NIE POLECAM!!!!!!!

~niedoszły.klient

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-03-09 16:45)

to jest odpowiedź na post:

Nie polecam Nju mobile, są niepoważni. Po raz drugi kurier nie dostarczył od nich umowy. Po licznych probach i długich minutach oczekiwania udało się z nimi skontaktować. Odpowiedz była jedna - nie odpowiadają na kuriera. Ok, niech wezmą tylko pod uwagę to, ze może warto zmienić DPD na inna firmę kurierską, których jest dość duży wybór. Kurier kpi sobie z klienta, nie dostarcza przesyłki a podaje do wiadomości, ze odbiorca nieobecny. DPD zrzuca winę na Nju a Nju na DPD. Jeden wart drugiego. NIE POLECAM!!!!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1520610303962

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-03-14 10:47)

Witam, wiem ze rrzniecie mnie na internecie tzn.kiedys mialem 30GB I STARCZYLO korzystalem tyle samo nagle zaczelo brakowac GB i zaczalem dokupywac pakiety za 9zl teraz mam 60GB i braklo i znowu dokupuje. Jak mozna wykorzystac tak duze ilosci GB skoro filmow ogladam malo sporadycznie a jak wlacze film na youtube ktory ogladam 10min to juz nie ma pare GB JAKIES CHORE TEMATY!!! DLA MNIE TO SKANDAL ZE TAK OSZUKUJECIE I UDOWODNIE TO W INNY SPOSOB. JAK MOZNA w taki sposob okradac ludzi czyste chamstwo z waszej strony. Bede musial zrezygnowac z waszej uslugi i powiedziec zegnajcie........Tyle czasu jestem u was w tej jeb.... sieci a wy mi robicie takie zarty ze mam 60gb internetu i na nic nie starcza!!!!! co to ma byc za bandytyzm??????? skonczylo sie!!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2018-03-22 13:32)

Może zamiast wyzywać od złodziej wrzuć sobie jakąś apke co monitoruje ruch sieciowy i będziesz wiedział dlaczego nagle coś ci tyle transferu zerzarło. Obecnie prawie wszytko korzysta z internetu i często pobiera aktualizacje nawet bez naszej wiedzy. Jeśli posiadasz sieć WiFi dobrze by było i tam sprawdzić czy przypadkiem ktoś na tobie nie żeruje. Wtedy można porównać nasze zużycie transferu do tego co pokazuje operator po wysłaniu sms'a lub na stronie. 

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2019-02-04 11:17)

to jest odpowiedź na post:

Dalem sie nabrac na reklame. Wzialem pakiet njuinternetowy gdzie za 29zl mialem miec 40GB bez limitu, a tu paru dniach uzytkownia okazalo sie ze limit jest ustawiony na 16GB i aby korzystac z pelnej predkosci zycza sobie aby dokupic dodatkowy pakiet internetowy.

Mam 14 dni aby rozwiac umowe i chyba tak zrobie :-)



Bo pierwszy okres rozliczeniowy ZAWSZE niepełny, jest niepełna opłata i proporcjonalny do niej pakliet internetu. Drugi i każdy kolejny okres rozliczeniowy daje 40GB  na pełnej prędkości + to, co daje "im dłużej tym lepiej"

~nick1234556

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2019-02-28 08:56)

Mam już 100 Gb i jak do tej pory jest ok !!!

~ert

odpowiedź

nju inernetowy 40GB - wielka sciema | angry (08.07.2016, 17:41)

Dalem sie nabrac na reklame. Wzialem pakiet njuinternetowy gdzie za 29zl mialem miec 40GB bez limitu, a tu paru dniach uzytkownia okazalo sie ze limit jest ustawiony na 16GB i aby korzystac z pelnej predkosci zycza sobie aby dokupic dodatkowy pakiet internetowy.

Mam 14 dni aby rozwiac umowe i chyba tak zrobie :-)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników