forumnju z rachunkiemusługinju inernetowy 40GB - wielka sciema

nju inernetowy 40GB - wielka sciema

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-10-06 19:56)

Czy oferta internetu 40 GB dotyczy transmisji LTE ?

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-10-07 00:54)

@potforny
Limit danych jest do wykorzystania w dowolnej technologii jaka jest dostępna w Twojej lokalizacji, czyli może to być 2G, 3G oraz LTE.

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-10-31 12:12)

 witam
 Mam też nju internet i po  skończeniu się pakietu włączył się lejek,  którym można bez problemu  oglądać filmy na you tube.   Dodam  że moj kolega ma internet mobilny z pewnej T. sieci i  tam chyba jest  włączony lejek non stop. Polecam wszystkim nju.


 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-10-31 12:59)

@rob

W Nju internetowy po wykorzystaniu pakietu 40GB aktywowany jest lejek 1Mb/s.
Filmy ja YT może da się oglądać ale chyba w najniższej rozdzielczości, bo o FHD to zapomnij.
Jeśli możesz oglądać FHD w dobrej jakości to raczej dlatego, że nie masz w praktyce lejka i masz więcej niż regulaminowy 1Mb.

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-11-18 21:02)

haczyk orangutana tkwi gdzie indziej:
zgodnie z cennikiem tej oferty internet kosztuje 0,19zł/1MB co oznacza, że 29zł spada z konta już po niecałych 153MB, a więc po kilku, może kilkunastu otwartych stronach z obrazkami. A potem Ci wmawiają, że resztę z 40GB masz za darmo.
Kiepski dowcip

~demaskator

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-11-19 14:37)

nju internetowy 40GB

~gość1479560832539

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-11-19 15:50)

to jest odpowiedź na post:

haczyk orangutana tkwi gdzie indziej:
zgodnie z cennikiem tej oferty internet kosztuje 0,19zł/1MB co oznacza, że 29zł spada z konta już po niecałych 153MB, a więc po kilku, może kilkunastu otwartych stronach z obrazkami. A potem Ci wmawiają, że resztę z 40GB masz za darmo.
Kiepski dowcip


To nie żaden haczyk, a standard w tej ofercie.
Tylko trzeba czytać ze zrozumieniem i ewentualnie pytać przed zawarciem umowy.
Jak Ci się nie podoba to weź abonament w innej sieci, tam bez względu na to ile danych zużyjesz to zawsze zapłacisz abonament w pełnej wysokości jeśli tak wolisz.

W Nju internetowym jeśli wrzucę numer do szuflady na kilka miesięcy, bo akurat nie będzie mi karta potrzebna to zapłacę 9zł/mc albo 0zł po 3 miesiącach stażu, dzięki usłudze "im dłużej tym lepiej".

Każdy wybiera to co mu odpowiada.
Jeśli wybrałeś ofertę, która Ci nie pasuje to pretensje miej do siebie, bo kupiłeś usługę w ciemno nie znając swoich potrzeb.

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-11-23 18:26)

uważam ze ta informacja jest ważna i tym wpisem poinformował innych ze limit przyznawany jest od daty zawarcia umowy np zawierając umowę 30 października dostaniemy 2 gb nie 40 i nie będzie paniki wszystko jasne dzięki temu nie będzie takiego zamieszania a to ze nie przeczytał regulaminu to jego wina 

~szczur

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-11-23 20:42)

to jest odpowiedź na post:

uważam ze ta informacja jest ważna i tym wpisem poinformował innych ze limit przyznawany jest od daty zawarcia umowy np zawierając umowę 30 października dostaniemy 2 gb nie 40 i nie będzie paniki wszystko jasne dzięki temu nie będzie takiego zamieszania a to ze nie przeczytał regulaminu to jego wina 


@~szczur
tylko o czym Ty piszesz.
Ja komentowałem post ~demaskatora z 18 listopada, a Ty chyba piszesz o angry autorze tego wątku, który pisał w lipcu.

Demaskator ma pretensje o to, że już po wykorzystaniu ok. 152MB osiągnął górny limit 29zł, a dalsza możliwość korzystania na pełnej prędkości do limitu 40GB to już dla niego haczyk i być może wada tej oferty albo nawet ściema.

Naiwnie pewnie sądził, że jak zużyje ok. 150MB, co stanowi ok. 0,38% z 40GB to również zapłaci tylko 0,38% z 29zł, czyli 11 groszy :D

Plus, Play czekają na takich "naiwnych" klientów i w ramach dobrej współpracy oferują umowę na 24 miesiące, a w Play kwota abonamentu widoczna w ofercie na stronie jest dopiero po rabacie za wyrażenie zgody na marketingowe przetwarzanie swoich danych osobowych. Droga wolna nikt w Nju nikogo nie trzyma na siłę.

[edytowane przez nju_klient o 20:46 w dniu 2016-11-23]
 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-11-26 18:54)

Witam wszystkich - mam jedno pytanie co do oferty tego internetu, mianowicie - jaka jest prędkość transmisji zanim włączy się lejek? Bo w regulaminie nie widziałem żadnej deklarowanej prędkości poza tym "1mb/s" po przekroczeniu 40gb.

~alius

odpowiedź

nju inernetowy 40GB - wielka sciema | angry (08.07.2016, 17:41)

Dalem sie nabrac na reklame. Wzialem pakiet njuinternetowy gdzie za 29zl mialem miec 40GB bez limitu, a tu paru dniach uzytkownia okazalo sie ze limit jest ustawiony na 16GB i aby korzystac z pelnej predkosci zycza sobie aby dokupic dodatkowy pakiet internetowy.

Mam 14 dni aby rozwiac umowe i chyba tak zrobie :-)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników