forumnju z rachunkiemusługinju inernetowy 40GB - wielka sciema

nju inernetowy 40GB - wielka sciema

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-08-26 11:52)

Witam,
czy jest możliwość zdjęcia kodu PIN w tej usłudze?

~tomasz

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-08-27 16:25)

Kod PIN zależy od posiadanej kart SIM, a nie od usługi.
Sprawdź, czy możesz wyłączyć żądanie kodu PIN.
Podobno na obecnych kartach domyślnie jest to zablokowane ale ktoś tu na forum pisał, że złożył reklamację, a po negatywnej odpowiedzi pogroził UKE, UOKIK i zyskał możliwość wyłączenia kodu PIN. Więc jeśli komuś na tym bardzo zależy to może próbować.

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-09-02 15:07)

Jestem w nju prawie od początku i jedyne, co mogę zrobić, to zdecydowanie polecić. Jeśli miałem jakiekolwiek problemy, zawsze były rozwiązywane na moją korzyść. Wystarczy jeden telefon do BOK.

~paweł

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-09-06 09:53)

czy te 40gb jest co mniesiac czy raz na pol roku?

~pna

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-09-13 08:26)

Zanim zacznie się płakać i wyżalać to warto zadzwonić na infolinię i zapytać. Poza tym jak zamawiałeś to zapewne zaznaczyłeś pole "zapoznałem się z regulaminem". Więc gościu troszkę więcej opanowania, a nie plucia na lewo i prawo. Życie to nie internet i pokemony.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luki

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-09-24 21:37)

40gb zapewniają, że wystarczy na miesiąc przy korzystaniu z Youtube, strony www i oglądanie filmów. Po 1 dniu korzystaniu rozsądnym na YT i sprawdzanie email już zabrało mi ponad 4GB internetu. Wychodzi, że po 10 dniach nie będę posiadać już 40GB. O co tutaj chodzi? Na dzień dzisiejszy chyba najlepiej wziąć pakiet z innej sieci bez limitu danych, ponieważ to jest tak głupie, że głowa mała.
Wam też tak szybko zabiera gb?

~customer

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-09-25 12:59)

Zapewnienia zapewnieniami, to tylko chwyt reklamowy, wszystko zależy ile oglądałeś youtuba itp. Jak oglądasz filmy w HD, czy nawet 4k to na pewno tyle będzie schodzić z pakietu. 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-09-27 20:45)

to jest odpowiedź na post:

nju inernetowy 40GB - wielka sciema | ~customer (24.09.2016, 21:37)
40gb zapewniają, że wystarczy na miesiąc przy korzystaniu z Youtube, strony www i oglądanie filmów. Po 1 dniu korzystaniu rozsądnym na YT i sprawdzanie email już zabrało mi ponad 4GB internetu. Wychodzi, że po 10 dniach nie będę posiadać już 40GB. O co tutaj chodzi? Na dzień dzisiejszy chyba najlepiej wziąć pakiet z innej sieci bez limitu danych, ponieważ to jest tak głupie, że głowa mała.
Wam też tak szybko zabiera gb?


Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
40GB może być dużo i mało, jednak po pół roku w Nju można mieć 2x więcej, czyli 80GB za 29zł, więc jest to atrakcyjna oferta.
Co do YT to np. 10 minut w jakości 1440p może zużyć 1GB danych.

Poza tym nie ma rzeczywistych ofert "no limit" w technologii LTE.
Za każdą ofertą LTE z tzw. "no limit" kryje się jakiś faktyczny limit np. 100GB albo możliwość ograniczenia prędkości przez operatora według jego widzi mi się.
Chcesz mieć no limit to weź internet kablowy np. ADSL, światłowód, kablówka itp.
W przypadku LTE z pełną prędkością masz gwarantowany określony w regulaminie usługi pakiet danych.

Wystarczy przypomnieć sobie oferty PLUSa. W jednym miesiącu no limit kończył się np. po wykorzystaniu 200GB ponad abonamentowy pakiet, a za 2 miesiące już po 15GB powyżej abonamentowego pakietu operator zakładał lejek.
No limit ładnie wygląda w reklamie i na papierze, bo w praktyce LTE nie jest w stanie zastąpić  stałego łącza kablowego w 100%.

 

nju inernetowy 40GB - wielka sciema (2016-09-29 17:20)

mi wyszlo w  niepelnym okresie : naliczylo 7zl i do 10gb to bylo za jakies 8-9 dni iteraz mam pelny okres rozliczeniowy 40gb  ale mam pytanie coz tymi 7zl  czy oprocz tych 29 jeszcze trzeba bedzie zapacic te 7zl ?

~onx

odpowiedź

nju inernetowy 40GB - wielka sciema | angry (08.07.2016, 17:41)

Dalem sie nabrac na reklame. Wzialem pakiet njuinternetowy gdzie za 29zl mialem miec 40GB bez limitu, a tu paru dniach uzytkownia okazalo sie ze limit jest ustawiony na 16GB i aby korzystac z pelnej predkosci zycza sobie aby dokupic dodatkowy pakiet internetowy.

Mam 14 dni aby rozwiac umowe i chyba tak zrobie :-)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników