forumstrona www, moje kontomoje kontoJak zrezygnować z numeru dodatkowego??

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego??

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?? (2016-06-20 23:52)

Witam.W jaki sposób mozna zrezygnowac z nr dodatkowego?trzeba wysyłać wypowiedzenie??

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?? (2016-06-23 17:28)

Poczytaj regulamin Nju dodatkowy, tam coś było o tym jak rozwiązać umowę, a w razie wątpliwości kontaktuj się z BOK. Ja jeszcze nie przechodziłem tej procedury, więc jej nie znam z praktyki.

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?? (2016-11-02 13:37)

proszę się ze mną skontaktować na numer 500058046,chcę z wami zerwać umowę.Dodzwonić się do Was to graniczy z cudem po prostu żenujące proponujecie coś a tak naprawdę to się nie umiecie z tego wywiązać i najlepiej nie dzwonić a fakturę wystawiacie jak z oferty.MASAKRA!!!

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?? (2016-11-07 10:12)

Rezygnacje realizujemy na podstawie pisemnej dyspozycji. Pismo powinno zawierać: - numer telefonu, - dane Abonenta (imię, nazwisko, adres), - czytelny własnoręczny podpis Abonenta.  Zlecenie rezygnacji z usług Nju Mobile jest możliwe listem poleconym na adres: Nju Mobileul. Jagiellońska 3496-100 Skierniewice. Migracja numeru do oferty na kartę możliwa jest po przesłaniu na adres powyżej formularza migracji. W linku poniżej formularz: <a href="http://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/zmiana-planu-taryfowego-nju-z-rachunkiem-na-nju-na-karte.pdf">http://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/zmiana-planu-taryfowego-nju-z-rachunkiem-na-nju-na-karte.pdf

~kolo

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?? (2016-11-08 22:07)

@kolo

Cytujesz standardowy tekst wypowiedzenia z migracją do oferty na kartę, a autor wątku nie napisał jaki wariant go interesuje, czy w ogóle chce zrezygnować z numeru, czy chce go zachować i przejść na kartę, czy zostać w Nju z rachunkiem itd.
Jak kojarzę to w regulaminie kwestia wypowiedzenia była trochę zakręcona i jej nie zrozumiałem do końca, więc nie wiem co twórca tego regulaminu miał na myśli.
Ale jak to kiedyś zrozumiałem to  w Nju Dodatkowym była opcja wypowiedzenia Nju Dodatkowego ale z pozostaniem w Nju z rachunkiem, czyli numer przestawał być jako dodatkowy i stawał się indywidualnym numerem w Nju z rachunkiem.

Dlatego warto skontaktować się z BOK i ustalić te szczegóły, aby potem nie było płaczu, bo komuś się wydawało, że będzie inaczej.

Jakiś czas temu na forum był przypadek osoby, która wysłała wypowiedzenie na Nju z rachunkiem i straciła numer, bo jej się wydawało, że wraz z wypowiedzeniem numer z automatu przechodzi do oferty na kartę.
Czasem drobiazgi robią dużą różnicę i można otrzymać skutek zgoła odmienny od oczekiwanego.

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?? (2020-11-10 21:21)

zadzwoniłem na BOK, w 5 minut było załatwione. Może to COVID ale wszystko na telefon i miło.  Ja mam dobre doświadczenia. Tylko pamiętaj o superpin, bo trzeba poświadczać. 

odpowiedź

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?? | kizia (20.06.2016, 23:52)

Witam.W jaki sposób mozna zrezygnowac z nr dodatkowego?trzeba wysyłać wypowiedzenie??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników