forumnju na kartęusługiBlokada aplikacji tj. Facebook

Blokada aplikacji tj. Facebook

 

Blokada aplikacji tj. Facebook (2016-05-30 08:53)

Czy w NJU Mobile są zablokowane strony tj. Facebook i jest możliwość korzystania z Facebooka tylko poprzez aplikację. Gdy wpisuję adres www facebooka w przeglądarce mam komunikat iż nie znajduje mi strony czy coś podobnego.

Mam starszy telefon i nie mam aplikacji Facebook.
Na jakie aplikacje jest blokada i czy można je usunąć?

Czy jak bym korzystał z aplikacji wtedy nie naliczało by mi żadnych kosztów tj. jest to w Vergin Mobile?

 

Blokada aplikacji tj. Facebook (2016-05-30 11:18)

W Nju nie ma darmowego transferu danych dla FB itp., przynajmniej nic nie wiem na ten temat, więc płacisz za każdy transfer niezależnie, czy korzystasz z dedykowanej aplikacji, czy z przeglądarki www.
Również nic nie wiem na temat blokady stron itd.
Stawiam na jakiś problem z konfiguracją Twojego telefonu, przez co nie masz transferu danych.

 

Blokada aplikacji tj. Facebook (2016-06-04 13:15)

O to dziwne bo u poprzedniego operatora działało i tylko w tej chwili mi to fb nie działa, a telefon JW niebyt skomplikowany.

 

Blokada aplikacji tj. Facebook (2016-06-04 16:52)

to jest odpowiedź na post:

Blokada aplikacji tj. Facebook | Klient_NJU (04.06.2016, 13:15)
O to dziwne bo u poprzedniego operatora działało i tylko w tej chwili mi to fb nie działa, a telefon JW niebyt skomplikowany.


Po innych wątkach, w których dzisiaj się udzielałeś wnioskuję, że tematy telekomunikacyjne nie są Twoją mocną stroną, więc mimo wszystko stawiam, że problem może tkwić gdzieś po Twojej stronie np. w konfiguracji telefonu, nawet jeśli uważasz ją za niezbyt skomplikowaną.
Mimo to zawsze możesz napisać reklamację, może akurat w tym przypadku problem tkwi po stronie operatora.

odpowiedź

Blokada aplikacji tj. Facebook | Klient_NJU (30.05.2016, 08:53)

Czy w NJU Mobile są zablokowane strony tj. Facebook i jest możliwość korzystania z Facebooka tylko poprzez aplikację. Gdy wpisuję adres www facebooka w przeglądarce mam komunikat iż nie znajduje mi strony czy coś podobnego.

Mam starszy telefon i nie mam aplikacji Facebook.
Na jakie aplikacje jest blokada i czy można je usunąć?

Czy jak bym korzystał z aplikacji wtedy nie naliczało by mi żadnych kosztów tj. jest to w Vergin Mobile?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 1 zalogowanych użytkowników