forumnju na kartęusługiNie działa usługa za 29 złoty...

Nie działa usługa za 29 złoty...

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-05-16 14:07)

Pieniądze się skończyły, na stronie piszę że nielimitowane a dzwonić się nie da... Pomoc na stronie nie pomaga a do BOK dodzwonić się nie da. A więc powie mi ktoś dlaczego tak jest? 

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-05-28 14:22)

u mnie też nie działa, miałem na koncie 36zł, teoretycznie tylko powinno zabrać z konta 29zł i dalej bez limitu, a tu pobrało z konta 36zl i zablokowali mi konto, nie mogę wykonywać połączeń, leci komunikat nie masz środków na koncie, doładuj konto... Dzwoniłem bo bok, gość mówi że nie widzi problemu... dno i wodorosty, złożyłem reklamacje jeszcze w zakładce moje konto, zobaczymy czy uznają....

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-06-29 10:22)

u mnie to samo ,  <span >miałem na koncie 23 zł , dzisiaj doładowałem konto za 10zł i wyzerowało mi pieniądze na karcie a powinno zostać minimum 4zł i powinienem mieć darmowe smsy , połączenia i internet 10GB za darmo do 26.07.2016r. <span >złożyłem reklamacje wczoraj i dzisiaj dostałem smsa, że do 2 tygodni mi odpowiedzą ... czyli mam czekać 2 tygodnie bez środków ... dzwonie na infolinie nikt nie odbiera. Masakra jakaś

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-03 14:08)

@megapacc
Nie wiem co powinieneś mieć, bo nie wiem co masz aktywne na swoim koncie.
Najpierw przeczytaj regulamin usługi z której korzystasz.

Jeśli masz ją aktywną i nie działa ona zgodnie z regulaminem to nie bój żaby dostaniesz zwrot itd. ale jeśli wszystko działa zgodnie z regulaminem, a tylko Tobie się coś wydaje to sam już wiesz jaki będzie finał.
Podstawowa kwestia to pytać przed i czytać uważnie regulamin, bo w razie czego on jest wiążący, a nie to co mówił konsultant przez telefon.

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-04 09:28)

to jest odpowiedź na post:


czytać uważnie regulamin, bo w razie czego on jest wiążący, a nie to co mówił konsultant przez telefon.




Jeśli jednak podczas rozmowy konsultant wprowadził Cię celowo w błąd to, jest podstawa do reklamacji. Wszyskie rozmowy są nagrywane i na tej podstawie możesz powoływać się na konkretną rozmowę w procesie reklamacyjnym. 

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-04 23:26)

@xss
konsultanci raczej nie wprowadzają celowo w błąd, a wypowiadają się w tematach o których nie mają pojęcia i tylko im się coś wydaje.
Powoływanie się na rozmowę telefoniczną w teorii jest możliwe ale w praktyce nie jest to dobre rozwiązanie, chyba, że sam nagrywałeś rozmowę i masz słowo w słowo co było powiedziane.
Co i tak nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapoznania się z regulaminem danej usługi. Lepiej uczyć się na drobnych sprawach niż potem wtopić przy okazji np. kredytu hipotetycznego itp.

Za to w regulaminie masz czarno na białym, więc jeśli usługa nie działa tak jak jest napisane to nie ma dyskusji i w zasadzie reklamację masz załatwioną pozytywnie, jeśli nie to skarga do UKE i po krzyku ;)

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-05 10:17)

29zl nie dziala, sciagnelo mi juz z konta kolo 45zl i leci dalej, mam jeszcze na koncie 5zl, jak sie nie wlaczy usluga rezygnuje z nju

~michu1

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-17 12:44)

Mam tak samo, w tym miesiącu nie działa mi ta usługa i nie wiem o co chodzi. Wysłałam formularz kontaktowy i zero odwiedzi na razie. 

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2019-09-17 22:03)

3 września zaladowalem konto- 30zł. Pobrali 29zł Jest 17 wrzesień i od paru dni nie mogę dzwonić. Gdzie to "nielimitowane za 29zł"? 
Złodzieje 

~luck

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2019-09-18 07:02)

Hej :) Sprawdź przede wszystkim jak biegnie cykl usługi, bo nie biegnie on od doładowania, a co 30 dni usługa automatycznie się odnawia i być może część środków poszła na poczet poprzedniego cyklu, a część na bieżący i przez to nie osiągnąłeś limitu 29 zł. Inna sprawa, że może wykonałeś połączenie, które nie wchodzi do limitu wydatków i tym samym nie osiągnąłeś limitu 29 zł, a z powodu braku środków na koncie nie możesz wykonywać połączeń. Sprawdź w zakładce Stan konta ile wydałeś na poczet usługi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) 

odpowiedź

Nie działa usługa za 29 złoty... | dobrykocur (16.05.2016, 14:07)

Pieniądze się skończyły, na stronie piszę że nielimitowane a dzwonić się nie da... Pomoc na stronie nie pomaga a do BOK dodzwonić się nie da. A więc powie mi ktoś dlaczego tak jest? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników