forumnju na kartęusługiPieniądze znikają z konta

Pieniądze znikają z konta

 

Pieniądze znikają z konta (2017-09-11 12:02)

Jest to niestety norma w Nju mobile
Przerabiałem już to dwukrotnie niestety.
Problem polega na tym iż korzystając z pakietów danych na internet i za staż, nawet nie wykorzystując ich do końca są naliczane opłaty za transfer danych.
Na to pomaga tylko weryfikacja billingu po zalogowaniu się do serwisu oraz ewentualne złożenie reklamacji.
Dwukrotnie mi wyzerowano konto w ten sposób, dwukrotnie też składałem reklamację na wadliwe działanie usługi i dwukrotnie zwrócono mi poniesione straty. Za pierwszym razem ponad 22 złote a za drugim razem 16 i 12 bo zrobiono to niedbale i musiałem się odwoływać.
Nie pozwalajcie się kochani okradać, to są wasze pieniądze i w waszym interesie jest dochodzenie swych racji. Niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy co się dzieje i pieniądze znikają bezpowrotnie.

 

Pieniądze znikają z konta (2017-09-12 19:45)

Miałem niedawno podobną sytuację - skasowało mi za nic z konta 5 zł, a w liście połączeń nic nie widać

 

Pieniądze znikają z konta (2019-01-06 20:13)

to jest odpowiedź na post:

Miałem niedawno podobną sytuację - skasowało mi za nic z konta 5 zł, a w liście połączeń nic nie widać

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pieniądze znikają z konta (2019-01-07 17:42)

Pewnie masz włączoną transmisję danych, jeżeli nie dzwoniłeś i środki zostały pobrane na internet. Rozłącz sesję internetową, za jakiś czas w historii połączeń powinnno się pojawić, na co zostały pobrane środki.

odpowiedź

Pieniądze znikają z konta | abigail (06.05.2016, 11:19)

Witam, zauważyłam, że z mojego konta ubywa pieniędzy, choć nie wykorzystuję ich przez dzwonienie lub pisanie SMSów. Dane komórkowe mam wyłączone ale odnoszę wrażenie, że to internet pobiera opłaty - niestety, nie wiem za ani jak to ewentualnie zablokować. Proszę o pomoc :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników