sms pod 80608

 

sms pod 80608 (2016-03-18 11:47)

Tak w skrocie - dostalem esemeska, by wyslac wiadomosc o tresci TAK pod 80608, niestety chocbym nie wiem jak sie wytezal - nie moge wyslac, sms nie dochodzi. Istnieje jakas inna mozliwosc na przedluzenie tego numeru bez doladowywania konta?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

sms pod 80608 (2016-03-19 10:33)

Przedłużenie ważności konta w Nju na kartę w ramach promocji "po wieki" jest możliwe na zasadach opisanych w regulaminie:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-promocji-po-wieki.pdf

Wynika z niego, że po otrzymaniu SMS-a masz 72h na wysłanie wiadomości, jeśli Ci się uda to przedłużasz ważność konta o 3 miesiące.
Jeśli doładujesz konto kwotą 5zł to przedłużysz sobie konto o 6 miesięcy.

Jeśli SMS nie działa zgodnie z regulaminem to możesz składać reklamację, a w międzyczasie miną 72 godziny i zablokują Ci numer. Potem może być problem z udowodnieniem, że to była wina operatora, bo mogą zwalić na Twój telefon itp.

Jak dla mnie SMS to zbyt duże ryzyko przeoczenia terminu i utraty numeru, dlatego doładowanie jest pewniejsze jeśli komuś zależy na zachowaniu numeru.

P.S. Jeśli w ogóle nie korzystasz z numeru i trzymasz go w szufladzie to przejdź do innej sieci, gdzie bez łaski oferują Rok ważności konta za doładowanie kwotą 5zł i po krzyku.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

sms pod 80608 (2018-08-05 22:08)

to jest odpowiedź na post:

Tak w skrocie - dostalem esemeska, by wyslac wiadomosc o tresci TAK pod 80608, niestety chocbym nie wiem jak sie wytezal - nie moge wyslac, sms nie dochodzi. Istnieje jakas inna mozliwosc na przedluzenie tego numeru bez doladowywania konta?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1533499712297

 

sms pod 80608 (2018-09-18 10:41)

co robi UOKiK i URE w sprawie okradania klientów przez tego operatora?  Pieniądze nie wykorzystane  znajdujące się na koncie operatora, a oni blokują  kartę sim.  To jawne kradzież i bezpodstawne wzbogacanie się operatora kosztem klientów.  Mam nadzieje że przyjdzie taki czas ze zwrócą pieniądze wraz z ustawowymi odsetkami dla wszystkich zablokowanych w ten sposób telefonów. Proponuje zbiorowy pozew przeciwko operatorowi nju. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wior

 

sms pod 80608 (2018-09-19 08:44)

<div>A co ma robić?
Jeżeli  klient jest idiotą, który nie czyta regulaminu to pretensje powinien miec do siebie.

Podaj konkretny przykład takiego okradania - czyli ile czasu minęło od ostatniego użycia telefonu do skasowania konta/numeru , czy dostałes SMS utrzymaniowego i co odpowiedziałeś, oraz kiedy zgłosiłes sprawe do BOK i ich reakcję.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jac

 

sms pod 80608 (2020-07-24 09:51)

SMS nie działa - wygląda mi to na ukryte wymuszenie doładowania. SKANDAL. Obiecuje że w wolnej chwili napiszę emaila ze skargą do URE. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~logo

 

sms pod 80608 (2020-07-24 11:05)

to jest odpowiedź na post:

SMS nie działa - wygląda mi to na ukryte wymuszenie doładowania. SKANDAL. Obiecuje że w wolnej chwili napiszę emaila ze skargą do URE. 

Może najpierw kontakt z BOK  w celu wyjaśnienia spraey . Póżniej skarga .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1595581520691

 

sms pod 80608 (2021-05-19 09:35)

to jest odpowiedź na post:

SMS nie działa - wygląda mi to na ukryte wymuszenie doładowania. SKANDAL. Obiecuje że w wolnej chwili napiszę emaila ze skargą do URE. 




U mnie też ten SMS nie działa, pomimo kilkunastokrotnych prób wysłania.
To jest jawne wyłudzanie pieniędzy przez operatora i rzeczywiście należy to zglosić do UKE

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zdenerwowany

 

sms pod 80608 (2021-05-19 09:53)

<div>Panie <strong>~zdenerwowany , a tak z innej beczki , po co ci telefon jak z niego nie korzystasz co najmniej przez pół roku lub więcej  :)
</strong></div><div><strong>
</strong></div><div><strong>
</strong></div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1621405505672

 

sms pod 80608 (2024-01-10 12:42)

2024-01-10  kolejny raz sms nie dziala, informuja w nim ze mam 24 h na wyslania a nie 72

~kim

odpowiedź

sms pod 80608 | bbc (18.03.2016, 11:47)

Tak w skrocie - dostalem esemeska, by wyslac wiadomosc o tresci TAK pod 80608, niestety chocbym nie wiem jak sie wytezal - nie moge wyslac, sms nie dochodzi. Istnieje jakas inna mozliwosc na przedluzenie tego numeru bez doladowywania konta?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 1 zalogowanych użytkowników