forumnju z rachunkiemusługiPłatność w Google Play

Płatność w Google Play

 

Płatność w Google Play (2017-12-30 13:25)

to jest odpowiedź na post:

Czy coś się zmieniło odnośnie braku możliwości płacenia za aplikacje w Google Play poprzez dołączanie ich do rachunku? Na internetach znalazłem jakieś stare informacje z 2014 roku, o wprowadzeniu takiej usługi w Orange. Czy jest ona dostępna już w Nju? Generalnie po wejściu w sklep Google Play i przy wyborze metody płatności jest dostępna taka opcja jak "płatność orange" ale czy zadziała? Aplikacja zgłasza potrzebę wysłania sms na nr 80921 co spowoduje naliczenie opłat ale czy nie wyskoczy error a przy okazji naliczy opłaty za sms?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1514636734679

 

Płatność w Google Play (2018-10-27 10:56)

to jest odpowiedź na post:

Czy coś się zmieniło odnośnie braku możliwości płacenia za aplikacje w Google Play poprzez dołączanie ich do rachunku? Na internetach znalazłem jakieś stare informacje z 2014 roku, o wprowadzeniu takiej usługi w Orange. Czy jest ona dostępna już w Nju? Generalnie po wejściu w sklep Google Play i przy wyborze metody płatności jest dostępna taka opcja jak "płatność orange" ale czy zadziała? Aplikacja zgłasza potrzebę wysłania sms na nr 80921 co spowoduje naliczenie opłat ale czy nie wyskoczy error a przy okazji naliczy opłaty za sms?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1540630612143

 

Płatność w Google Play (2018-11-05 07:05)

Na razie nic się w tej kwestii nie zmieniło. Usługa nadal w nju nie jest dostępna. 

 

Płatność w Google Play (2019-11-01 09:41)

Radze zrezygnować z tej sieci bo w nju nie dziala płatność google i nigdy nie bedzie działać mozrsz płacić tylko wysyłając wiadomości a jesli chodzi o odbieranue platnych to nieda rady

~gość1572597714767

 

Płatność w Google Play (2022-07-08 21:48)

Mogliby uruchomić tę usługę, bo to żenada, żeby klienci nie mogli z tego skorzystać. Chyba istotnie trzeba zmienić operatora.

~klempa

 

Płatność w Google Play (2022-07-10 04:28)

Stać mnie więc idę do innego operatora.

~klenpa

 

Płatność w Google Play (2023-12-28 08:20)

Opcja nadal nie działa,, tragedia.

~mateus

 

Płatność w Google Play (2023-12-28 22:01)

to jest odpowiedź na post:

Opcja nadal nie działa,, tragedia.


Jakoś mi tego nie brakuje. Jest tyle rożnych możliwości dokonywania płatności, że operator może spokojnie skupić się na dostarczaniu usług telekomunikacyjnych.

~gość1703797094822

odpowiedź

Płatność w Google Play | ~xiaomi (28.02.2016, 13:58)

Czy coś się zmieniło odnośnie braku możliwości płacenia za aplikacje w Google Play poprzez dołączanie ich do rachunku? Na internetach znalazłem jakieś stare informacje z 2014 roku, o wprowadzeniu takiej usługi w Orange. Czy jest ona dostępna już w Nju? Generalnie po wejściu w sklep Google Play i przy wyborze metody płatności jest dostępna taka opcja jak "płatność orange" ale czy zadziała? Aplikacja zgłasza potrzebę wysłania sms na nr 80921 co spowoduje naliczenie opłat ale czy nie wyskoczy error a przy okazji naliczy opłaty za sms?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników