forumnju na kartęofertaOpłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2016-02-26 11:37)

<span >Zamówiłem przez stronę www w markecie nju mobile nową kartę. Ucieszyła mnie możliwość wyboru numeru spośród dużej ilości. Jakież było wielkie moje zdziwienie, gdy po otrzymaniu przesyłki i skonfigurowaniu telefonu okazało się, że dostałem inny numer niż ten co wybrałem.<br ><span >Zadzwoniłem do infolinii, gdzie byłem dwa razy przekierowywany. w końcu "wyłądowałem" w sklepie i Pani mi poradziła, żebym jeszcze raz kupił... a skąd ja mogę wiedzieć, że drugi raz nie będzie to samo?<br ><span >    Po zakończeniu rozmowy okazało się, że cały koszt połączeń z infolinią wyniósł mnie 1,99zł.<br ><span >DLACZEGO MUSIMY SŁONO PŁACIĆ ZA BŁĘDY OPERATORA - NAPRAWIAJĄC JE. POŁĄCZENIE Z INFOLINIĄ POWINNO BYĆ DARMOWE.<br ><span >W moim przypadku wyszło jeszcze gorzej nic nie załatwiłem na infolinii, a i tak musiałem zapłacić. Może operatorowi oto chodzi - Nic nie robić i wziąć pieniądze?...

~szarak

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2016-02-26 20:27)

wybierając Nju z rachunkiem ani razu nie dostałem innego numeru niż wybierałem. Może problem jest z Nju na kartę.
Połączenie z BOK jest płatne zgodnie z cennikiem i nie ma w tym nic złego.
Natomiast jeżeli czujesz się pokrzywdzony to napisz reklamację, odpowiednio uzasadnij zgodnie z faktami to może dostaniesz zwrot kosztów połączenia.

Przynajmniej ja tak miałem, gdy korzystałem jeszcze z Orange i musiałem dzwonić do BOK, bo znowu któryś z pracowników dał ciała, wówczas po moim zwróceniu uwagi otrzymałem doładowanie konta jeszcze w trakcie rozmowy z konsultantem.

Dużo daje bycie asertywnym, czyli walczysz o swoje ale z zachowaniem własnej godności i tej drugiej osoby, bo jeśli będziesz kogoś obrażał itp. to nie licz na pomoc i korzystne rozwiązanie. Choć czasem niektórzy osiągają korzyść za to, że są chamscy ale tacy nie powinni być wzorem do naśladowania.

[edytowane przez nju_klient o 20:32 w dniu 2016-02-26]
 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-02-15 09:18)

chciałbym dostać numer kodu na internet  aktwyacij 

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-02-15 09:19)

to jest odpowiedź na post:

chciałbym dostać numer kodu na internet  aktwyacij 

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-02-15 11:49)

Hej :) W ofercie na kartę pakiet 9 GB za 9 zł ważny przez 31 dni  można włączyć kodem: *127*69# zatwierdzając kod przyciskiem połączenia. Pozdrawiam i życzę pięknego dnia :) 

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-03-18 09:52)

Witam, wiecie dlaczego żadna infolinia nie może się do mnie dodzwonić? Jak mogę odblokować tę funkcję? Przebywam za granicą i odrzuca mi połączenie z nju mobile

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-03-18 09:52)

Witam, wiecie dlaczego żadna infolinia nie może się do mnie dodzwonić? Jak mogę odblokować tę funkcję? Przebywam za granicą i odrzuca mi połączenie z nju mobile

 

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna (2020-03-18 13:18)

Hej :) Może zablokowałeś sobie w telefonie infolinie. Operator blokuje tylko połączenia wychodzące na infolinie. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Opłata za połączenia z infolinią - czy na prawdę należna | ~szarak (26.02.2016, 11:37)

<span >Zamówiłem przez stronę www w markecie nju mobile nową kartę. Ucieszyła mnie możliwość wyboru numeru spośród dużej ilości. Jakież było wielkie moje zdziwienie, gdy po otrzymaniu przesyłki i skonfigurowaniu telefonu okazało się, że dostałem inny numer niż ten co wybrałem.<br ><span >Zadzwoniłem do infolinii, gdzie byłem dwa razy przekierowywany. w końcu "wyłądowałem" w sklepie i Pani mi poradziła, żebym jeszcze raz kupił... a skąd ja mogę wiedzieć, że drugi raz nie będzie to samo?<br ><span >    Po zakończeniu rozmowy okazało się, że cały koszt połączeń z infolinią wyniósł mnie 1,99zł.<br ><span >DLACZEGO MUSIMY SŁONO PŁACIĆ ZA BŁĘDY OPERATORA - NAPRAWIAJĄC JE. POŁĄCZENIE Z INFOLINIĄ POWINNO BYĆ DARMOWE.<br ><span >W moim przypadku wyszło jeszcze gorzej nic nie załatwiłem na infolinii, a i tak musiałem zapłacić. Może operatorowi oto chodzi - Nic nie robić i wziąć pieniądze?...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników