forumnju z rachunkiemusługiLimitowanie rachunku

Limitowanie rachunku

 

Limitowanie rachunku (2013-09-22 20:28)

Hej,
Czy możliwe jest ustalenie górnego limitu miesięcznego rachunku? Chodzi mi o zabezpieczenie się np. przed:
- kradzieżą telefonu i dzwonieniem przez złodzieja na zagraniczne numery, Audotele lub wysyłaniem SMSów Prermium
- wygenerowaniem wysokiego rachunku np. przez dziecko lub przez przypadek (odblokowany telefon w kieszeni).
 
W regulaminie przeczytałem fragmenty mówiące o indywidualnym limicie ustalanym przez Operatora ale mnie interesuje założenei takiego limitu na mój własny wniosek, a nie poleganie na decyzji Operatora.
 
Pozdrawiam,
Wojtek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wojtek

 

Limitowanie rachunku (2013-09-25 19:28)

Jak chcesz mieć limit na własny wniosek to kup sobie Nju mobile na kartę. Abonament ma to do siebie, że jest otwarty i nie ma limitów.

odpowiedź

Limitowanie rachunku | ~wojtek (22.09.2013, 20:28)

Hej,
Czy możliwe jest ustalenie górnego limitu miesięcznego rachunku? Chodzi mi o zabezpieczenie się np. przed:
- kradzieżą telefonu i dzwonieniem przez złodzieja na zagraniczne numery, Audotele lub wysyłaniem SMSów Prermium
- wygenerowaniem wysokiego rachunku np. przez dziecko lub przez przypadek (odblokowany telefon w kieszeni).
 
W regulaminie przeczytałem fragmenty mówiące o indywidualnym limicie ustalanym przez Operatora ale mnie interesuje założenei takiego limitu na mój własny wniosek, a nie poleganie na decyzji Operatora.
 
Pozdrawiam,
Wojtek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników