forumnju z rachunkiemusługijak zrezygnować z numeru tymczasowego

jak zrezygnować z numeru tymczasowego

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 12:11)

złożyłam podanie o przeniesienie numeru na abonament do njumobile i dostałam numer tymczasowy, ale jednak chcę z niego zrezygnować. w jaki sposób to zrobić? dostałam maila od njumobile że mogę to zrobić, ale gdy spytałam w jaki sposób niestety nikt mi nie odpisał, proszę o szybką pomoc

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 13:01)

Ale po co chcesz rezygnować? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje... sam zniknie jak procedura przeniesienia sie skończy a karty nawet nie musisz władać do telefonu...

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 13:41)

a abonament minimalny nie będzie naliczany? napisałam do nju mobile że nie używałam jeszcze nr tymczasowego i chce złożyć nowe zamówienie o nowy numer to mi odpisali:  "Uprzejmie informujemy, iż w chwili posiadania aktywnej karty z numerem tymczasowym zostanie naliczony minimalny abonament. W zaistaniałej sytuacji, jeżeli będzie Pani składała nowe zamówienie należy zrezygnować z posiadanego numeru tymczasowego aby nie zostały generowane dodatkowe opłaty."

~aadoszek

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 13:46)

chcę kartę tą usunąć ponieważ chcę złożyć inne zamówinie o nowy numer na moje dane też w abonamencie, zresztą też powiedzieli że zostanie naliczony minimalny abonament, który też nie wiem ile wynosi

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 14:24)

To chyba nie chce pani rezygnowac z karty tylko rozwiązać/anulować umowę. A karta to tylko dodatek do tej umowę...

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 14:58)

tak, dokładnie o to mi chodzi, źle w słowa to wcześniej ubrałam

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 17:32)

czyli jak mogę rozwiązać tą umowę?

odpowiedź

jak zrezygnować z numeru tymczasowego | aadoszek (18.09.2013, 12:11)

złożyłam podanie o przeniesienie numeru na abonament do njumobile i dostałam numer tymczasowy, ale jednak chcę z niego zrezygnować. w jaki sposób to zrobić? dostałam maila od njumobile że mogę to zrobić, ale gdy spytałam w jaki sposób niestety nikt mi nie odpisał, proszę o szybką pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników