forumstrona www, moje kontomoje kontoWyłaczone połączenia wychodzące

Wyłaczone połączenia wychodzące

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-10-19 10:51)

W piątek dopłaciłam zaległą cześć faktury do dzisiaj nie mogę wykonywać połączeń wychodzących

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-10-19 21:37)

spoko ja też nie

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-12-07 10:15)

Ja miałem jeszcze 20 zł na Koncie i mi zablokowali wychodzące , nigdzie się nie mogę dodzwonić nawet na BOK, 2 lata w NJU rozwiało moje dobre zdanie o tej sieci . Telefon nie działa od 27.11.2015  a kto mi zwróci moje pieniądze? ! ! NIgdy więcej NJU ! !!!!!!!

~jan

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-12-07 11:39)

Zapłaciłam zaległą fakturę dwa dni temu dziś dostałam sms z treścią o zablokowaniu połączeń wychodzących. Zablokowano mi połączenia stacjonarne na komórkowe mogę dzwonić. Nie mogę się z Państwem skontaktować telefonicznie. Proszę o informacje


 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2015-12-07 12:58)

Ja też, bez informacji i z niewiadomego mi powodu nie mogę wykonywać połączeń, ani wysyłać smsów, czy łączyć się z internetem. Co jest?!

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2016-04-07 10:42)

ile może trwać odblokowanie konta wiem że nie zapłaciłam w terminie ale zdarzyło się to pierwszy raz już nie będę mówić z jakiej przyczyny ale pilnie potrzebuje telefonu a połączeń wychodzących jak nie było tak nie ma wysłałam potwierdzenie przelewu i nic co mogę jeszcze zrobić żeby było szybciej

 

Wyłaczone połączenia wychodzące (2016-04-10 21:40)

skontaktuj się z BOK, może oni coś poradzą, a na przyszłość warto płacić na czas, zwłaszcza, że zanim zablokują to przysyłają wiele przypomnień i musi upłynąć trochę czasu od terminu płatności.

odpowiedź

Wyłaczone połączenia wychodzące | smenkare (19.10.2015, 21:37)

spoko ja też nie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 2 zalogowanych użytkowników