forumnju z rachunkiemofertaAktywacja bez aktywacji

Aktywacja bez aktywacji

 

Aktywacja bez aktywacji (2015-09-30 01:56)

Wczoraj otrzymałem kartę usim na abonament z instrukcją aktywacji. Ku mojemu zdziwieniu telefon działał bez aktywacji. Gdy chciałem go aktywować to otrzymywałem komunikat, że kod aktywacyjny jest  błędny. Wypróbowałem rozmowę i internet i działają. Internet 4G tylko jak podchodzę do okna i z zawrotną prędkością w dzień ok. 11 Mb/s a o 1 w nocy 14,52 Mb/s. To już jest chyba LTE, bo 3G jest wolniejszy.
P.S. Dałem opcję: przypomnij kod aktywacyjny. Odpowiedź: numer jest już aktywny.

 

Aktywacja bez aktywacji (2015-09-30 11:57)

Samodzielna aktywacja karty SIM jest możliwa bezpośrednio po odebraniu przesyłki od kuriera, bo zwykle w ciągu paru godzin od odebrania umowy od kuriera Nju aktywuje kartę za Ciebie. Dostajesz wtedy też maila z potwierdzeniem aktywacji karty SIM.

Dlatego jeśli rozpakowałeś przesyłkę po kilku godzinach od odebrania od kuriera to karta mogła być już aktywowana w międzyczasie przez operatora i jest to normalne.

W telefonie powinieneś widzieć oznaczenie LTE lub 4G, zamiast 3G/H+.
Co do samej prędkości to w 3G w teorii można uzyskać download do 42Mb i upload do 11 Mb, w praktyce spotkałem się z downloadem do 20Mb i uploadem do 5Mb, więc 14Mb to może być ciągle 3G ;)
Natomiast jeśli masz upload powyżej 5Mb np. 10Mb to możesz być pewny, że korzystasz już z LTE.

 

Aktywacja bez aktywacji (2019-02-05 11:19)

Witam . Otrzymałam dziś kartę od kuriera , jeszcze nie aktywowana , weszłam na stronę njumobile aktywowałem ja ale nadal brak zasięgu. Proszę bo pomoc

~kamil3

 

Aktywacja bez aktywacji (2019-02-06 18:57)

Cześć. Zrestartuj telefon. Karta tak czy owak zostanie aktywowana do 24 godzin. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:38 w dniu 2019-02-08]

odpowiedź

Aktywacja bez aktywacji | grześ (30.09.2015, 01:56)

Wczoraj otrzymałem kartę usim na abonament z instrukcją aktywacji. Ku mojemu zdziwieniu telefon działał bez aktywacji. Gdy chciałem go aktywować to otrzymywałem komunikat, że kod aktywacyjny jest  błędny. Wypróbowałem rozmowę i internet i działają. Internet 4G tylko jak podchodzę do okna i z zawrotną prędkością w dzień ok. 11 Mb/s a o 1 w nocy 14,52 Mb/s. To już jest chyba LTE, bo 3G jest wolniejszy.
P.S. Dałem opcję: przypomnij kod aktywacyjny. Odpowiedź: numer jest już aktywny.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

65 gości i 0 zalogowanych użytkowników