forumnju z rachunkiemofertaNJU dodatkowy a "stan konta"

NJU dodatkowy a "stan konta"

 

NJU dodatkowy a "stan konta" (2015-09-18 21:46)

Dzien dobry

Kilka dni temu aktywowalem karte sim ktora otrzymalem od kuriera w ramach umowy "nju dodatkowy" (zamowilem drugi numer podlaczony do mojego podstawowego). W zwiazku z tym mam dwa nurtujace mnie pytania:


1) Po dwoch dniach od aktywacji karty sim otrzymalem na numer dodatkowy smsa z trescia informujaca mnie, o zmianie planu taryfowego na NJU Buzz. Czy to oznacza, ze dotychczasowe wykonane tym numerem polaczenia nie byly ograniczane postanowieniami umowy "9zl za numer dodatkowy" i teoretycznie moglem nim w tym czasie nabic naleznosc 29zl za internet?

2) Po zalogowaniu na stronie nju drugiego numeru i wejsciu w zakladke "stan konta" zauwazylem wypelnione do konca paski naleznosci za polaczenia komorkowe/sms/mms/internet. Kazdy z Wastak ma? Czy przy wystawianiu faktury bedzie wziete pod uwage, ze jest to drugi numer i oplaty zostana zredukowane do 9zl, czy nie jest to sytuacja normalna i nie powinienem miec wypelnionych tych slupkow w interfejsie drugiego numeru? Nie chce zebym przez jakis blad ze strony firmy musial oplacac dwa numery w pelnej kwocie, bo nie na tym polega ta promocja.

Z gory dziekuje za odpowiedzi

 

NJU dodatkowy a "stan konta" (2015-09-19 12:17)

Ad 1
W domyślnym Nju buzz masz osobne limity:
a) 29zł za połączenia głosowe na komórki i stacjonarki
b) 9zł za SMS/MMS
c) 19zł za internet do 3GB
więc nie ma mowy o 29zł za sam internet

Ad 2
Przy Nju dodatkowy w zakładce "Stan konta" żadnych słupków nie mam, bo widzę tylko:
Dane podstawowe
          abonament 9,00 zł
          kwota ponad opłatę abonamentową 0.01 zł

Słupki są widocznie tylko na numerze głównym. W zależności od wybranego i aktywnego wariantu usług będziesz widział:
a) 1 słupek (połączenia na komórki i stacjonarki, SMS/MMS, internet) przy aktywnej usłudze "Jeden na wszystko" za 39zł
b) 2 słupki (połączenia komórkowe, SMS/MMS, internet + stacjonarki) przy aktywnej usłudze "Wszystko komórkowe za 29zł"
c) 3 słupki (połączenia na komórki i stacjonarki + SMS/MMS + internet) przy domyślnym, "gołym" Nju buzz
d) 4 słupki (komórki + stacjonarki + SMS/MMS + internet) przy aktywnej usłudze "Do komórkowych za 19zł".

Upewnij się, że w umowie, w uwagach masz napisane, że to Nju dodatkowy i to samo widzisz po zalogowaniu w serwisie www do konta numeru dodatkowego, w zakładce "Moje konto":
https://www.njumobile.pl/mojekonto
oraz sprawdź, czy masz identyczne okresy rozliczeniowe na obu numerach.
Bo być może chciałeś Nju dodatkowy, a formalnie zamówiłeś po prostu drugą aktywację Nju buzz i masz 2 niezależne numery.

Jeśli nadal masz wątpliwości i nie chcesz czekać do pierwszej faktury to pisz lub dzwoń do BOK.

 

NJU dodatkowy a "stan konta" (2019-05-22 11:17)

to jest odpowiedź na post:

Dzien dobry

Kilka dni temu aktywowalem karte sim ktora otrzymalem od kuriera w ramach umowy "nju dodatkowy" (zamowilem drugi numer podlaczony do mojego podstawowego). W zwiazku z tym mam dwa nurtujace mnie pytania:


1) Po dwoch dniach od aktywacji karty sim otrzymalem na numer dodatkowy smsa z trescia informujaca mnie, o zmianie planu taryfowego na NJU Buzz. Czy to oznacza, ze dotychczasowe wykonane tym numerem polaczenia nie byly ograniczane postanowieniami umowy "9zl za numer dodatkowy" i teoretycznie moglem nim w tym czasie nabic naleznosc 29zl za internet?

2) Po zalogowaniu na stronie nju drugiego numeru i wejsciu w zakladke "stan konta" zauwazylem wypelnione do konca paski naleznosci za polaczenia komorkowe/sms/mms/internet. Kazdy z Wastak ma? Czy przy wystawianiu faktury bedzie wziete pod uwage, ze jest to drugi numer i oplaty zostana zredukowane do 9zl, czy nie jest to sytuacja normalna i nie powinienem miec wypelnionych tych slupkow w interfejsie drugiego numeru? Nie chce zebym przez jakis blad ze strony firmy musial oplacac dwa numery w pelnej kwocie, bo nie na tym polega ta promocja.

Z gory dziekuje za odpowiedzi

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1558516642862

odpowiedź

NJU dodatkowy a " | stan konta" (imbeer)

Dzien dobry

Kilka dni temu aktywowalem karte sim ktora otrzymalem od kuriera w ramach umowy "nju dodatkowy" (zamowilem drugi numer podlaczony do mojego podstawowego). W zwiazku z tym mam dwa nurtujace mnie pytania:


1) Po dwoch dniach od aktywacji karty sim otrzymalem na numer dodatkowy smsa z trescia informujaca mnie, o zmianie planu taryfowego na NJU Buzz. Czy to oznacza, ze dotychczasowe wykonane tym numerem polaczenia nie byly ograniczane postanowieniami umowy "9zl za numer dodatkowy" i teoretycznie moglem nim w tym czasie nabic naleznosc 29zl za internet?

2) Po zalogowaniu na stronie nju drugiego numeru i wejsciu w zakladke "stan konta" zauwazylem wypelnione do konca paski naleznosci za polaczenia komorkowe/sms/mms/internet. Kazdy z Wastak ma? Czy przy wystawianiu faktury bedzie wziete pod uwage, ze jest to drugi numer i oplaty zostana zredukowane do 9zl, czy nie jest to sytuacja normalna i nie powinienem miec wypelnionych tych slupkow w interfejsie drugiego numeru? Nie chce zebym przez jakis blad ze strony firmy musial oplacac dwa numery w pelnej kwocie, bo nie na tym polega ta promocja.

Z gory dziekuje za odpowiedzi
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników