obsługa

znajdź rozwiązanie Twojej sprawy

usługi dostępne w nju z rachunkiem

Jeżeli korzystasz z oferty nju z rachunkiem, zobacz z jakich usług możesz korzystać oraz jak wyłączyć usługi, których już nie chcesz.

Poniżej znajdziesz listę usług, dostępnych w ofercie z rachunkiem w nju mobile.

 • blokada dostępu do serwisów Premium

  Włączenie tej usługi sprawia, że nie jest możliwy dostęp i korzystanie z serwisów Premium.

 • blokada MMS MO / blokada SMS MO

  Jest to usługa, która nie pozwala na wysyłanie wiadomości MMS lub SMS o podwyższonej opłacie (tzw. MMS / MMS premium). Włączenie tej blokady jest bezpłatne, możesz to zrobić po zalogowaniu się na moje konto i wybraniu opcji usługi.

 • blokada MMS MT / blokada SMS MT

  Jest to usługa która blokuje przychodzące wiadomości MMS lub SMS. Dzięki tej blokadzie Twój telefon nie będzie odbierać płatnych MMS-ów i SMS-ów przychodzących. Włączenie usługi jest bezpłatne, możesz to zrobić po zalogowaniu się na moje konto i wybraniu opcji usługi.

 • blokada połączeń 0800 i 0801

  Włączenie tej blokady powoduje, że nie ma możliwości dodzwonienia się na numery infolini z zakresu 800 i 801. Aby włączyć usługę i kontrolować koszty, wejdź na moje konto a następnie na zakładkę usługi.

 • blokada połączeń anonimowych

  Dzięki tej usłudze nie będzą do Ciebie przychodzić połączenia z numerów zastrzeżonych, włączenie i korzystanie z usługi jest bezpłatne. Usługą możesz zarządzać wchodząc na moje konto, a następnie wybierając zakładkę usługi.

 • blokada połączeń międzynarodowych

  Usługa pozwala na zablokowanie wszystkich rozmów wychodzących na numery międzynarodowe.

 • blokada połączeń międzynarodowych w roamingu

  Włączenie usługi powoduje, że nie ma możliwości wykonania połączeń wychodzących na numery międzynarodowe, kiedy przebywasz poza granicami Polski i korzystasz z roamingu.

 • blokada połączeń przychodzących w roamingu

  Usługa pozwala na zablokowanie wszystkich połączeń przychodzących, kiedy przebywasz poza granicami Polski.

 • limit na usługi Premium

  Włączenie tej usługi pozwoli Ci na ustalenie limitu do wykorzystania na usługi o podwyższonej opłacie (tzw. SMS i MMS premium).

 • nie chcę antybliszoka

  Włączenie usługi, pozwala na swobodne korzystanie z internetu w trakcie pobytu za granicą. Nie będzie ono blokowane nawet w momencie osiągnięcia wysokiej kwoty rachunku

 • poczta głosowa

  To usługa, której podstawową funkcją jest nagrywanie wiadomości, kiedy Twój numer jest zajęty, telefon jest wyłączony lub jest poza zasięgiem. Dodatkową funkcją jest przekazywanie powiadomień o próbach połączeń od osób, które chciały się do Ciebie dodzwonić, ale nie pozostawiły wiadomości. Poczta głosowa w wersji podstawowej jest włączona od początku korzystania z usług nju mobile. Usługę możesz wyłączyć lub włączyć logując się do moje konto na portalu.

 • zadzwoń teraz - blokada odbierania powiadomień

  Po włączeniu tej usługi nie będziesz otrzymywał powiadomień SMS o tym, iż osoba, do której próbowałeś się dodzwonić, poczas gdy prowadziła inną rozmowę, może już z Tobą porozmawiać.

 • zadzwoń teraz - blokada wysyłania powiadomień

  Po włączeniu tej usługi osoby, które próbowały się z Tobą połączyć, gdy Twój numer był zajęty lub byłeś poza zasięgiem, nie będą informowane o tym, że jesteś już dostępny.

 • zawieszenie subskrybcji MMS MT / zawieszenie subskrybcji SMS MT

  Usługa pozwala na czasowe zawieszenie płatnych przychodzących wiadomości MMS lub/i SMS na Twój telefon.

>
Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?