profil na forum

nick
jacp11
zaawansowany

moje ostatnie

Jak wyłączyć Internet

(2024-04-21 18:51 w wątku Jak wyłączyć Internet )

W instrukcji znajdziesz opis wyłaczenia transmisji danych w urządzeniu (w każdym jest inaczej).
Możesz też wpisac jakieś dziwne parametry w ustawieniach punktu dostępu  (zamiast tych z Nju)

ta odpowiedź była przydatna
dla 4 osób

Przeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19)

(2024-04-11 07:04 w wątku Przeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19))

Tak już jest, że drugi i kolejny numer najpierw trzeba przenieść na Ciebie - z tego prostego powodu, że właścicielem wszystkich numerów w parze/trio MUSI być jedna osoba.  Na tym polega duet - dwa numery na jedną osobę

ta odpowiedź była przydatna
dla 5 osób

Nie mogę wysyłać sms-ów.

(2024-03-22 10:01 w wątku Nie mogę wysyłać sms-ów.)

Ale duuużo szczegółów...
1. Od miedy SMS zaniemogły?
2. Co się od tego czasu zdarzyło - zmiana telefonu, zmiana ustawień?
3. Próbowałeś ponownie skonfigurować?

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

nju i 5G

(2024-02-02 06:59 w wątku nju i 5G)

to jest odpowiedź na post:

Proszę o poradę eksperta z Nju. 

Nikt z Nju (ani ekspert, ani nawet z BOK)  nie zagląda na forum uzytkowników, więc raczej Ci się nie uda.
Na stronie  https://www.njumobile.pl/5g-w-nju  jest info: " nie możemy zagwarantować takiej kompatybilności dla urządzeń kupionych poza siecią Orange, nawet jeśli według deklaracji sprzedawcy lub producenta obsługują one technologię 5G."

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Email Nju

(2024-01-23 09:12 w wątku Email Nju)

Złóż reklamację w BOK - ale nier licz na cud.
Nieznajomośc przepisów (na umowie jest Twój podpis, więc teoretycznie przeczytałeś zasady) nie zwalnia od ich przestrzegania.

ta odpowiedź była przydatna
dla 3 osób