profil na forum

nick
mariusz_chojnacki
nowicjusz

moje ostatnie

usługa wideorozmowa

(2019-08-26 16:33 w wątku usługa wideorozmowa)

@puchatek, @tomasz, Wideo Rozmowa to standardowa usługa, aktywowana jest automatycznie wraz z aktywacją karty SIM. 


Dawniej, aby wyłączyć usługę należało wysłać sms o treści REZ WIDEO ROZMOWA pod nr 400. Nie daję pewności, że zadziała. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

problem z mms

(2019-08-25 19:46 w wątku problem z mms)

to jest odpowiedź na post:

Cześć Mariusz, dzięki za odpowiedź.


Mam opcję przywrócenia ustawień domyślnych. Niestety wówczas nie działa ani internet, ani mms.


Ustawiłem punkt dostępowy Orange MMS, jak podałeś. Jednakże mms wciąż nie działają...Wysyłanie trwa w nieskończoność.
Problem wciąż nierozwiązany.




@lobuz09, czy po ręcznym wprowadzeniu danych i ich zapisaniu, resetowałeś telefon? Czy na Infolinii sprawdzali ustawienia na Twoim koncie odnośnie usługi MMS?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl

(2019-08-25 19:25 w wątku Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl)

to jest odpowiedź na post:

Jak usunąć nieczynne od lat konto z portalu?




Aby usunąć swoje konto na portalu www.njumobile.pl, zaloguj się na swoje konto, wybierz zakładkę Moje konto, następnie Mój profil, potem Moje dane (wymagana autoryzacja) i wybierz Usuń konto. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nju internet dodatkowy cen

(2019-08-25 19:20 w wątku Nju internet dodatkowy cen )

hej @kier, plan nju internet dodatkowy dostępny jest wyłącznie w ofercie nju na abonament w planie taryfowym nju podstawowy. 


Opłata za nju internet dodatkowy naliczana jest z góry. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wymiana karty SIM na 4G LTE w salonie Orange

(2019-08-24 21:50 w wątku Wymiana karty SIM na 4G LTE w salonie Orange)

hej @offca, jeżeli Twoja karta SIM nie obsługuje LTE, to bezpłatnie nową kartę 4G LTE możesz otrzymać wyłącznie w wybranych Salonach Orange. Listę Salonów znajdziesz   TUTAJ.

Pozostałe opcje wymiany karty SIM, np. przez starter, na Infolinii lub przez formularz kontaktowy są płatne. Szczegóły pozostałych możliwości wymiany karty SIM znajdziesz TUTAJ. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób