forumnju z rachunkiemusługiNadal 2 GB zamiast 5

Nadal 2 GB zamiast 5

 

Nadal 2 GB zamiast 5 (2015-08-30 01:58)

<div class="eight columns mobile-six"><div class="row"><div class="six columns"><div class="definition"><div class="definition"><div class="definition">
<div class="definition">
<div class="definition">Jestem 2 nju buzz od 3 miesięcy nie dawno przyszedł SMS o powiększeniu limitu internetu z 2 na 5 GB . wskoczył 29 sierpień a tu nadal nie powiększony limit dlaczego?<div class="definition">

 

Nadal 2 GB zamiast 5 (2015-08-30 08:57)

Zwiększenie do 5 GB jest w ofercie Jeden na Wszystko za 39 zł. Nie zmieniłeś np ostatnio oferty ? Sam dostałem  także pismo i faktycznie wyraźnie napisane , że z dniem 28 sierpnia zacznie obowiązywać. Bo pomyślałem jeszcze , że może dopiero Ci zwiększa z nowym cyklem rozliczeniowym. Ja akurat zmieniłem na 29 zł i mnie juz nie obowiązuje ta promocja. Mam 6 GB bo 28 VIII właśnie minął mi 24-ty, pełny, miesiąc w NJU ;) Napisz reklamacje ew zapytanie poprzez stronę dlaczego nie zwiększono limitu.

 

Nadal 2 GB zamiast 5 (2015-08-30 14:27)

To wszystko zależy od okresu rozliczeniowego :) Usługa rzeczywiście jest dostępna od 28 sierpnia, ale jeśli ktoś ma stary okres przed 28 sierpnia to dopiero 5 GB będzie od nowego cyklu :) Pozdrawiam

~skinner1994

 

Nadal 2 GB zamiast 5 (2015-09-01 08:52)

Do tego podwojenie za staż i mam 10 giga na koncie, dla mnie bobma :)

odpowiedź

Nadal 2 GB zamiast 5 | maks (30.08.2015, 01:58)

<div class="eight columns mobile-six"><div class="row"><div class="six columns"><div class="definition"><div class="definition"><div class="definition">
<div class="definition">
<div class="definition">Jestem 2 nju buzz od 3 miesięcy nie dawno przyszedł SMS o powiększeniu limitu internetu z 2 na 5 GB . wskoczył 29 sierpień a tu nadal nie powiększony limit dlaczego?<div class="definition">
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników