forumnju z rachunkiemusługiBrak możliwości wysyłania odbierania MMS

Brak możliwości wysyłania odbierania MMS

 

Brak możliwości wysyłania odbierania MMS (2015-06-23 18:48)

Witam, 


mam telefon HTC desire 500, wpisywalem ustawienia zgodnie z instrukcjami (do mojego modelu) na stronie nju i MMS jest pobierany dlugi okres czasu, po czym dostaje komunikat ze jest blad sieci i nie da sie tego pobrac. 
Sprawa jest taka ze jak ustawilem sobie NAJPIERW ustawienia MMS, a nastepnie ustawienia do internetu, to moglem odbierac/wysylac MMS lecz internet wtedy nie działał....
dzwonilem na BOK i Pani powiedziała mi "jak klient nie potrafi sobie tego ustawic to nie mozemy pomoc", zglaszalem sprawe w formularzu kontaktowym to w zwrocie otrzymalem skopiowana instrukcje ze strony nju, ktora jak wspomnialem w samym zgloszeniu ze nie działa...
Dziwna rzecz, ale tak to dziwnie wyglada wlasnie. 
Ponadto uwazam ze placenie za usluge z ktorej nie moge skorzystac jest bez sensu, a odpowiedz operatora "jak nie umiesz sobie ustawic to nie moge Ci pomoc" jest bez mala bezczelna i lekcewazaca...

~gość1435078119453

 

Brak możliwości wysyłania odbierania MMS (2015-06-23 19:08)

Może podejdz do jakiegoś punktu z telefonami czy komisu niech zobaczą. Tak na odległość będzie ciężko pomóc a pewnie jest to cos żle skonfigurowane w telefonie.

 

Brak możliwości wysyłania odbierania MMS (2015-06-24 18:34)

Spróbuj jeszcze raz skonfigurować telefon za pomocą wiadomości konfiguracyjnych ze strony:
http://ustaw.njumobile.pl/
może Tobie to pomoże.
Ogólnie usługa działa, a problem raczej wynika z konfiguracji telefonu, więc operator faktycznie nie pomoże i musisz radzić sobie sam.
Jakbyś kupił telefon od Nju to sprawa wyglądała by inaczej i mógłbyś się czepiać.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1435183702247

 

Brak możliwości wysyłania odbierania MMS (2015-06-30 14:05)

sytuacja opanowana. Wprowadzilem konfiguracje ale ze strony http://ustaw.orange.pl/
Podejrzewam ze konfiguracja ze strony nju tez by chodzila, tylko w polu typ APN wpisywalem "defalut" zamiast "default".... 


temat do zamkniecia

 

Brak możliwości wysyłania odbierania MMS (2015-07-02 20:48)

Witam, mam lunie 735 i od kilku dni nie mogę wysyłać i odbierać mmsów

odpowiedź

Brak możliwości wysyłania odbierania MMS | ~gość1435078119453 (23.06.2015, 18:48)

Witam, 


mam telefon HTC desire 500, wpisywalem ustawienia zgodnie z instrukcjami (do mojego modelu) na stronie nju i MMS jest pobierany dlugi okres czasu, po czym dostaje komunikat ze jest blad sieci i nie da sie tego pobrac. 
Sprawa jest taka ze jak ustawilem sobie NAJPIERW ustawienia MMS, a nastepnie ustawienia do internetu, to moglem odbierac/wysylac MMS lecz internet wtedy nie działał....
dzwonilem na BOK i Pani powiedziała mi "jak klient nie potrafi sobie tego ustawic to nie mozemy pomoc", zglaszalem sprawe w formularzu kontaktowym to w zwrocie otrzymalem skopiowana instrukcje ze strony nju, ktora jak wspomnialem w samym zgloszeniu ze nie działa...
Dziwna rzecz, ale tak to dziwnie wyglada wlasnie. 
Ponadto uwazam ze placenie za usluge z ktorej nie moge skorzystac jest bez sensu, a odpowiedz operatora "jak nie umiesz sobie ustawic to nie moge Ci pomoc" jest bez mala bezczelna i lekcewazaca...

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników