forumstrona www, moje kontomoje kontoTwój kontrakt nie jest aktywny

Twój kontrakt nie jest aktywny

 

Twój kontrakt nie jest aktywny (2014-12-08 20:50)

Witam to samo co w temacie . Dlaczego zablokowaliście mi konto skoro miałem na nim środki i aktywne konto po wieki proszę o najszybszą odpowiedź. konto zostało zablokowane 7.12.2014<br>

 

Twój kontrakt nie jest aktywny (2014-12-10 11:31)

Także to samo co w temacie. Konto zostało zablokowane (dziś 12.10.2014) mimo że powinno być aktywne po wieki i było doładowane. Chciałem się też zapytać, czemu dostaję smsy niemalże pogróżkowe od Nju Mobile, żeby się doładować albo zablokujecie mi konto? Nie czuję potrzeby doładowywania doładowanego konta, aktywnego po wieki. Proszę o odpowiedź czy odblokujecie mi numer czy prostszym będzie przejście do konkurencji.

 

Twój kontrakt nie jest aktywny (2015-02-16 08:40)

<span >U mnie także pojawia się komunikat "niestety Twój kontrakt nie jest aktywny". Karygodna sprawa. Antyreklama dla operatora NJU! W tym momencie całkowity brak zaufania. W innych sieciach tak mi się nie zdarzyło. Proszę o odblokowanie numeru!

 

Twój kontrakt nie jest aktywny (2017-03-08 20:44)

to jest odpowiedź na post:

U mnie także pojawia się komunikat "niestety Twój kontrakt nie jest aktywny". Karygodna sprawa. Antyreklama dla operatora NJU! W tym momencie całkowity brak zaufania. W innych sieciach tak mi się nie zdarzyło. Proszę o odblokowanie numeru!

 

Twój kontrakt nie jest aktywny (2017-04-03 19:19)

Witam!
Mam to samo. Ale nie korzystałem z nr od długiego czasu. Jak można reaktywować nr?

odpowiedź

Twój kontrakt nie jest aktywny | nut (25.03.2014, 20:15)

Mam problem ze swoim kontem na stronie njumoble.pl - po zalogowaniu nie mogę wejść w zakładkę moje konto. Pojawia się komunikat "niestety Twój kontrakt nie jest aktywny".


Jestem w nju moblie od początku konto zawsze działało, kilka dni temu skradziono mi telefon - założyłem blokadę kradzieżową i złożyłem wniosek przez stronę (kiedy jeszcze działała) o wydanie duplikatu karty - jak mam sprawdzić status wniosku ?? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

55 gości i 0 zalogowanych użytkowników